Lara Gessler wrzuciła do sieci zdjęcia z synem. Fanka: „Dlaczego jest ubrany jak dziewczynka?”

2023-11-17 9:50

Cudze dzieci tak szybko rosną. Nie możemy nadziwić się, że synek Lary Gessler, Bernard jest już rocznym dzieckiem. Tak niedawno pisałyśmy o jego narodzinach... Znana mama wstawiła ostatnio zdjęcie, na którym spory już chłopczyk wyjątkowo przypomina swojego tatę. Uwagę internautek przykuło jednak co innego.

Lara Gessler wstawiła na Instagram zdjęcie z synkiem.
Autor: Instagram/ @lara_gessler Lara Gessler wstawiła na Instagram zdjęcie z synkiem.

We wrześniu synek Lary Gessler i Piotra Szeląga skończył roczek. Jego znana mama od dawna nie pokazywała chłopczyka w swoich mediach społecznościowych. Teraz wstawiła na Instagram zdjęcia z Bernardem z wyjazdu w góry. 14-miesięczny chłopiec na niektórych ujęciach to skóra zdjęta z taty. Zupełnie inaczej niż jego starsza siostra, 3-letnia Nena, która wygląda jak mała wersja swojej mamy.

Jak to jednak bywa w internecie, część komentujących osób nie skupia się na pozytywnej komunikacji. Jedna z fanek zarzuciła Gessler, że ubiera syna jak dziewczynkę. 

Przeczytaj też: Lara Gessler wspomina narodziny córki. „Wyglądała jak Zbigniew Stonoga i była cała fioletowa”

Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!

"Czemu wygląda jak dziewczynka?"

Na selfie wrzuconym przez znaną mamę widzimy uśmiechniętą Larę Gessler i jej synka w wózku. Chłopiec ma na sobie bordową, błyszczącą kurtkę i beżową kominiarkę w niebieski wzorek. Naszym zdaniem wygląda, jak gustownie i kolorowo ubrany chłopiec. Jedna z fanek zapytała jednak: "Dlaczego ubrany jak dziewczynka?". 

Gdy znana mama nie odpowiadała, ponowiła swoje pytanie: "Zadałam pytanie czemu wygląda jak dziewczynka?". 

My jesteśmy fankami stylówki małego Bernarda

Lara Gessler pozostawiła tę zaczepkę bez odpowiedzi i bardzo dobrze. W błyszczących kurtkach chodzą dziś zarówno chłopcy, jak i dorośli mężczyźni. Nie tylko świetnie się prezentują, ale mają też dodatkową zaletę - wszelkie zabrudzenia schodzą z nich przy użyciu zwykłej mokrej chusteczki.

Na pozytywną uwagę zasługuje też czapeczka Bernarda. To teraz model, który pojawia się w wielu sklepach i nie bez przyczyny zyskuje ogromną popularność wśród mam.  Jesteśmy fankami takich kominiarek dla dzieci, bo są komfortowe dla maluchów, a i wygodne w zakładaniu. Mało tego, że czapka nie zsuwa się z uszu, to jeszcze spełnia dodatkowo funkcję szaliczka, a przy tym nie krępuje ruchów malca. 

Odkąd 34-letnia Lara Gessler została mamą, wiele jej publikowanych w internecie treści dotyczy dzieci i macierzyństwa i nic dziwnego, że narażona jest na różne komentarze. Pochodząca ze znanej rodziny Lara raczej przyzwyczaiła się do bycia na cenzurowanym. Od lat jej rozpoznawalność stale rośnie. Córka znanych polskich restauratorów Magdy Gessler i  Piotra Gesslera sama wyrosła na cukiernika. Prowadzi warszawską cukiernię "Słodki słony".

Synek Lary Gessler, Bernard, to już spory chłopiec.
Autor: Instagram/ @lara_gessler Synek Lary Gessler, Bernard, to już spory chłopiec.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza