Mama czwórki dzieci pokazała warunki, w jakich żyje. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki

2024-07-10 14:45

Wychowując na raz kilka dzieci czasami trudno o porządek w mieszkaniu. Widać to doskonale na jednym z nagrań, które w ostatnim czasie opublikowała w mediach społecznościowych matka czwórki szkrabów. Jej filmik spotkał się jednak z ogromnym hejtem ze strony internautów, którzy krytykują ją za życie w bałaganie. Czy faktycznie wygląda to tak źle?

Sprzątanie
Autor: Pixabay / screen z TikToka

Bałagan w domu przy czwórce dzieci. Kobieta nie spodziewała się takiego hejtu

Matka czwórki dzieci na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała nagranie, na którym widać bałagan w jej domu. Kobieta jest tego świadoma, bowiem jak sama zaznaczyła na nagraniu, jej lokum wygląda "jakby wybuchła tu bomba". Mimo tego internauci nie pozostawili suchej nitki na kobiecie i otwarcie przyznali, że dzieci nie powinny na co dzień mieszkać w takich warunkach. A jak wiemy, utrzymanie porządku przy czwórce dzieci wcale nie jest łatwym zadaniem.

Wspomniana wyżej mama przyznała w filmiku, że stara się codziennie sprzątać dom, aby jej dzieci żyły w komfortowych warunkach. Kobieta zaznaczyła jednocześnie, że czasami ogarnianie całego bałaganu po prostu ją przerasta. Na jej nagraniu widać dom komunalny, wymagający generalnego remontu. Matka czwórki dzieci podkreśliła, że ma problemy z jego dokładnym sprzątaniem z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym oraz faktu, że cała jej rodzina przeszła koronawirusa. "W czasie choroby nikt nie myślał o sprzątaniu. Liczyło się tylko to, żeby pozbyć się wirusa" - mówi kobieta.

Kobieta pokazała, jak mieszka z czwórką dzieci. W komentarzach zawrzało!

W komentarzach pod nagraniem zamieszczonym przez kobietę pojawiło się mnóstwo negatywnych wpisów ze strony internautów. "Jak można tak mieszkać", "Nigdy nie mógłbym spać w takim bałaganie", "Bieda nie musi oznaczać brudu", "To jakaś masakra" - pisali użytkownicy TikToka. Znaleźli się jednak też bardziej wyrozumiali internauci, którzy postanowili wesprzeć kobietę. "Nie wszyscy są maniakami czystości", "Z czwórką dzieci trudno o porządek". A wy, co sądzicie na temat sytuacji tej kobiety? Uważacie, że taki bałagan można jakoś wytłumaczyć? Dajcie znać w komentarzach!

Które świadczenia przysługują po urodzeniu dziecka?

Jakie imiona noszą dzieci znanych mam?

Pytanie 1 z 21
Jakie imię nosi młodsza siostrzyczka Liama, syna Mariny i Wojciecha Szczęsnych?
"Jak zrobić fajne urodziny dla dziecka w domu?" - Królowe Matki odc. 8