Mamę i córkę dzieli 16 lat różnicy. Internauci nie wiedzą, która to która. A wy zgadniecie?

2023-08-02 14:39

Heather i Jordyn codziennie słyszą, że wyglądają, jak siostry. Choć jak na mamę i córkę, dzieli je niewielka różnica wieku, bo tylko 16 lat, to mimo wszystko ich wygląd jest zadziwiający. My miałyśmy duży problem z odgadnięciem, która jest starsza. I wiecie co? Spudłowałyśmy. Może wam pójdzie lepiej.

Która to matka, a która córka?
Autor: TikTok screenshot Która to matka, a która córka?

Nastoletnich mam wciąż jest dużo. Ze statystyk wynika, że Polsce, w samym 2018 roku urodziło się 198 dzieci, których matki były poniżej 15. roku życia. Z pewnością często takie mamy, gdy ich dzieci dorosną wyglądają bardziej jak ich starsze siostry niż jak typowe matki. 

W przypadku Heather i Jordyn wiek zaciera się jednak niemal całkowicie...

Prawa nastoletniej matki

Przeczytaj też: Urodziła córkę w wieku 13 lat. Internauci pokochali ten duet: "Wyglądają jak siostry"

Jak siostry mimo 16 lat różnicy

Heather to 32-letnia mama ośmiorga dzieci. Kobieta ma dwójkę biologicznych pociech, a dla reszty stanowi rodzinę zastępczą lub rodzinę adopcyjną. Właśnie adoptowaną córką jest 16-letnia Jordyn. Obydwie mają ze sobą świetny kontakt, tworzą rodzinę od wielu lat i faktycznie mówią do siebie per "mama" i "córka". 

Co niebywałe, mimo braku pokrewieństwa, rzeczywiście są do siebie podobne. Nie dziwimy się internautom, którzy nie mogli ich rozróżnić. Jeden stwierdził słusznie, że widać, która jest nastolatką na filmikach tylko dlatego, że czasem wystawia język, albo wykonuje typowo młodzieżowe gesty. 

Odgadniecie, która to Heather, a która Jordyn?

Dobre geny adopcyjnej mamy

Dla tych, którzy tak jak my, nie są w stanie określić wieku kobiet mamy rozwiązanie zagadki - 32-letnia mama to ta w czarnym zestawie. Domyśliłyście się?

Wielu internautów zachwyca się wyglądem 32-latki. Trzeba przyznać, że dziewczęce rysy zawdzięcza swojej własnej mamie, która także pojawia się czasami na jej tiktokowym profilu. 55-letnia babcia na pierwszy rzut oka z pewnością nie wygląda na matkę dorosłej córki i biologiczną babcię dwójki dzieci.

Sprawdź: Rodzinny dom dziecka (RDD) – jak założyć, kto może to zrobić oraz jak go prowadzić?