Maria Winiarska poznała najmłodszą wnuczkę. "Babcie już dostały fioła"

2024-05-20 11:20

Zofia Zborowska urodziła drugą córeczkę, mama aktorki po raz kolejny została babcią. Maria Winiarska ma cztery wnuczki, na Instagramie pokazała zdjęcie z zapoznania z najmłodszą, Jaśminą. "Zastanawiacie się, jak podnieść hormony szczęścia?" - zapytała na Instagramie. Uśmiech wszystko zdradza.

Maria Winiarska poznała najmłodszą wnuczkę. Babcie już dostały fioła
Autor: Instagram @marysiawiniarska Maria Winiarska poznała najmłodszą wnuczkę. "Babcie już dostały fioła"

Jaśmina, druga córka Zofii Zborowskiej-Wrony i Andrzeja Wrony, urodziła się w środę, 15 maja. Dziewczynka przyszła na świat w dniu imienin mamy i starszej siostry, Nadziejki. Chwilę później była kolejna okazja do świętowania - 17 maja Zofia Zborowska obchodziła 37. urodziny. Z tej okazji mogliśmy obejrzeć niecodzienne urodzinowe zdjęcia - aktorka pokazała, jak wygląda rzeczywistość po porodzie. Nawał, bolące piersi, to tematy doskonale znane wielu kobietom.

- Bardzo śmieszne komentarze. Trzymaj się Zosiu, zaraz tam będę z kapustą - napisała pod postem córki Maria Winiarska.

- Miłego tulania wnusi, ale Wam zazdroszczę tego zapachu małej dzidziuni - czytamy w jednym z komentarzy, które pojawiły się pod odpowiedzią "babci Marysi". Chyba już wiadomo, co podnosi hormony szczęścia.

5 rzeczy, których nie wiesz o połogu

Znane babcie witają się z wnuczką

Na instagramowym profilu Marii Winiarskiej pojawiło się zdjęcie dokumentujące spotkanie babć z wnuczką. Zarówno ona, jak i "babcia Hania", czyli mama Andrzeja Wrony, są zakochane w maleńkiej Jaśmince.

- Pierwsze spotkanie Babć z Wnusią! Jaśminko! Babcie już dostały fioła na Twoim punkcie! Kochamy bardzo! - czytamy w opisie.

Radość poczwórnej już babci możemy podejrzeć również w relacji, opublikowanej na profilu @marysiawiniarska. Jej uśmiech zaraża, a i przez ekran telefonu możemy poczuć dobry nastrój aktorki.

- Zastanawiacie się, jak podnieść hormony szczęścia? Po prostu zostać babcią czwartej wnuczki od moich fantastycznych córek Hanki i Zosi. Jak widzicie, krawiectwo damskie kwitnie od wieków w naszej rodzinie, ale za to wojny nie będzie - mówi na nagraniu Maria Winiarska. - Chwilo trwaj, baaaj - zakończyła z uśmiechem.

Przeczytaj także: Zofia Zborowska pokazała brzuch po porodzie. "Dla wszystkich dziewczyn, które są pierwszy raz w ciąży"

Maria Winiarska ma cztery wnuczki

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski zostali dziadkami po raz czwarty, Jaśmina to ich czwarta wnuczka. A "krawiectwo damskie", o którym mówi aktorka, to zapewne nawiązanie do kolejnej pary dziewczynek w rodzinie.

Nadzieja i Jaśmina nie są pierwszymi siostrami w klanie. Hanna Zborowska-Neves, starsza siostra Zofii Zborowskiej, również ma dwie córki - Ninę i Milę. Jest najmłodsze damskie pokolenie, jest Hania i Zosia, a przed laty popularnością cieszył się duet sióstr Winiarskich. Tworzyły go Maria Winiarska i jej młodsza o rok siostra. Niestety, w 2002 roku Barbara Winiarska-Wawrzecka niespodziewanie zmarła, przyczyną był tętniak mózgu.

Poniżej znajdziecie nagranie z wspólnego występu sióstr, który na swoim profilu opublikowała żona Wiktora Zborowskiego. Kto wie, może kolejne pokolenie kobiet też będziemy oglądać na scenie?

Przeczytaj także: Fanka wychwyciła zabawną wpadkę Zborowskiej. Aktorka tłumaczy się pregnezją: "Wykończy mnie"

Czy jesteś konsekwentnym rodzicem?

Pytanie 1 z 10
Chcesz nauczyć dziecko nowej domowej czynności. W pierwszym tygodniu: