Michał Szpak zostanie ojcem? Pozwolił sobie na niecodzienne wyznanie dotyczące rodzicielstwa

2022-10-13 12:20

W najnowszym wywiadzie Michał Szpak niespodziewanie przyznał, że marzy o tym, by założyć rodzinę i zostać ojcem. "Kariera przemija, a dziecko zostaje na zawsze" – powiedział. Otwarcie wypowiedział się także na temat swojej orientacji seksualnej.

Michał Szpak otwiera się na temat rodzicielstwa. Marzę o tym, żeby mieć dziecko
Autor: Instagram/@michal_szpakofficial Michał Szpak otwiera się na temat rodzicielstwa. "Marzę o tym, żeby mieć dziecko"

Michał Szpak odkąd pojawił się na polskiej scenie muzycznej wzbudza ogromne kontrowersje. Wszystko przez swój odważny sceniczny wizerunek oraz wyraziste poglądy, które stara się także wyrażać podczas swoich występów na scenie.

Najnowsze wypowiedzi artysty mogą być dla wielu dużym zaskoczeniem. Okazuje się, że wokalista myśli poważnie o tym, by założyć rodzinę i zostać tatą. O swoich prywatnych marzeniach opowiedział w najnowszym wywiadzie w magazynie „Twój styl”.

Przeczytaj także: Michał Wiśniewski znowu zostanie tatą! Jego żona już zdradziła imię?

Martyna Wojciechowska szczerze o adoptowanej córce Kabuli

„Chciałbym mieć dziecko, na maksa”

To nie pierwszy raz, kiedy Michał Szpak otwarcie mówi, o tym że chciałby zostać tatą. W marcu tego roku w rozmowie z Żurnalistą zapytany o to, czy widzi się w roli rodzica odpowiedział:

„Pewnie, że chciałbym mieć dziecko, na maksa. Ja wręcz uważam, że to jest nasza powinność mieć dziecko. Że jest to taka chęć przekazania czegoś dalej, no ale jak się nie uda, to się nie uda.”

Teraz w wywiadzie dla „Twojego Stylu” niejako powtórzył te słowa.

„Marzę o tym, żeby mieć dziecko. To przedłużenie linii życia jest dla mnie niezwykle ważne. Kariera przemija, a dziecko, taka część ciebie, zostaje na zawsze” – powiedział.

Przeczytaj także: Te 10 rzeczy wskazuje, że mężczyzna będzie dobrym ojcem

Rodzina to coś, co daje siłę

Muzyk w wielu wywiadach nawiązywał do tego, że rodzina jest dla niego niezwykle ważna. Dostarcza mu wiele szczęścia i siły. Często wspomina swoją nieżyjącą mamę, która zmarła przedwcześnie w wieku 49 lat, gdy artysta miał 25 lat.

„Nikt nie zasługuje na to, żeby tracić rodzica w tak młodym wieku. Moja mama miała 49 lat. Była tak zwariowana, że chyba nawet ja nie jestem tak zwariowany, jak moja mama. To naprawdę była postać niezwykle inspirująca, bardzo silna i psychicznie, i fizycznie. Ciężko mi się pogodzić z taką stratą, bo w niej miałem kompana, bezwarunkowe zrozumienie” – powiedział w podcaście Żurnalisty.

Teraz marzy o tym, by sam zostać rodzicem i mieć własną rodzinę.

Michał Szpak o swojej orientacji seksualnej: ”Jestem panseksualny”

Od lat wielkie zainteresowanie artysty wzbudza jego orientacja seksualna. Sam artysta jest bardzo powściągliwy w wyznaniach na ten temat. Latem tego roku w wywiadzie dla Noizz.pl powiedział "Moja orientacja seksualna to wyłącznie moja sprawa i nie czuję powodu, żeby się tym dzielić publicznie".

W najnowszym wywiadzie dla „Twojego Stylu” określił jednak siebie jako osobę panseksualną.

„Miłość to opieka, troska, zachwyt, relacja z osobą, z którą jest mi dobrze. Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią” – wyjawił.

Przeczytaj: Orientacja seksualna – od kiedy można poznać preferencje seksualne dziecka?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza