„Największy bełkot jaki można powiedzieć kobiecie". Kubicka zmęczona końcówką ciąży

2024-04-12 9:39

Sandra Kubicka niedawno zdradziła, że powoli zaczyna pakować się do szpitala, bo zna już termin porodu. Przyszła mama nie kryje, że ostatki ciąży są dla niej ciężkie. Właśnie poskarżyła się na typową ciążową dolegliwość. Odniosła się też do niechcianych rad, jakie zwykle słyszą wtedy młode mamy.

Ciężarna Kubicka skarży się dolegliwość w której nic nie pomaga
Autor: Instagram/ @sandrakubicka Ciężarna Kubicka skarży się dolegliwość w której nic nie pomaga

Sandra Kubicka skarży się na ciążową dolegliwość, w której nic nie pomaga, zwłaszcza w 3. trymestrze ciąży. Chodzi o problemy ze snem.

Kolejna beznadziejna noc. Dusiłam się w każdej pozycji

- napisała znana mama na swoim Instagramie, publikując selfie, z którego wyczytać można jak bardzo jest zmęczona i zrezygnowana. Przy okazji dzielenia się z fanami swoją niedolą, gwiazda odniosła się też do irytujących rad, jakie słyszała chyba większość przyszłych mam.

Sandra Kubicka chwali się ciążowymi krągłościami. Wygląda olśniewająco!

Kubicka nie "wyśpi się na zapas"

Nie wiedzieć czemu w Polsce, ale i w wielu innych krajach na świecie, ciężarne kobiety uznaje się za rodzaj "dobra narodowego", podobnie jak w późniejszym okresie podchodzi się do dzieci. Każdy ma tu swoje zdanie i uważa, że robi wiele dobrego udzielając rodzinie rad. Nie każda mama ma jednak ochotę ich słuchać, zwłaszcza jeśli trafiają w czuły punkt.

Tak właśnie jest w przypadku Sandry Kubickiej. Zirytowana własnym zmęczeniem przyszła mama tak napisała w swojej instagramowej rolce.

"Wyśpij się na zapas" to największy bełkot, jaki można powiedzieć kobiecie w ciąży.

Warto "odczepić się" od snu matek?

Sen przyszłych i świeżo upieczonych mam to trudny temat, głównie dlatego, że jest go niewiele. Zwykły, nieprzerywany sen jest dla kobiet w tym okresie marzeniem nie do osiągnięcia, więc złote rady w tym temacie potrafią mocno zirytować. 

"Wyśpij się na zapas" to jedna z tych porad, które mamy wyśmiewają najczęściej. Podobnie jest ze "śpij, kiedy dziecko śpi". Te słowa mówione do mam niemowląt budzą ich sprzeciw, bo to jedyne chwile, gdy mogą w spokoju wykonać resztę domowych obowiązków. 

Nieraz już udowadniałyśmy też, że przy starszakach to rada, która może nieść za sobą niemałe konsekwencje. Pisałyśmy już wielokrotnie o wypadkach, które działy się podczas wspólnej drzemki mamy i malucha, jeśli ten obudził się jako pierwszy.

Zobacz też: Śpij, gdy dziecko śpi - mówili... Mamę obudziło 3 policjantów. Przyprowadzili jej zmarzniętego 2-latka do domu

Sandra Kubicka niebawem rodzi

Już tydzień temu była modelka wspominała o zbliżającym się porodzie.

– Dziś dowiedzieliśmy się, kiedy kładą mnie do szpitala i kiedy powitamy bąbla na świecie. Momentalnie poczułam jakąś taką ogromną ulgę i od razu mam spokojniejszą głowę – napisała w relacji na Instagramie. – Do szpitala kładą mnie w 36 tygodniu, więc nasz timeline nagle skurczył się o miesiąc. Zawijam rękawy i lecę pakować chatę, póki jeszcze mam czas – dodała.

W tym czasie zdążyła jednak wziąć niespodziewany ślub z Aleksandrem Milwiw Baronem, o którym para poinformowała 10 kwietnia. "Możecie na mnie mówić baronowa" – śmiała się modelka w swoich mediach społecznościowych. 

Sandra Kubicka ma dość ciążowych rad
Autor: Instagram/ @sandrakubicka Sandra Kubicka ma dość ciążowych rad