Największy brzuch świata krył wielkiego noworodka. Chłopiec właśnie skończył miesiąc

2022-03-24 10:39

Pamiętacie filmik z mamą z TikToka, która miała ogromny brzuch? Nikt nie wierzył, że nosi w sobie pojedynczy płód, tymczasem kobieta rzeczywiście urodziła tylko jednego chłopca, za to bardzo dużego! Teraz "mały" skończył miesiąc i nadal ma imponującą wagę.

Największy brzuch świata krył wielkiego noworodka
Autor: TikTok/@mommy1987003 Chłopiec skończył właśnie miesiąc

Renae stała się słynna na TikToku po tym, jak w 37. tygodniu ciąży opublikowała filmik, na którym pokazała swój ogromny brzuch. Nagranie miało ponad 37 milionów wyświetleń. 

Brzuch wskazywał na pięcioraczki

Renae ma już piątkę dzieci, ale jej ostatnia ciąża była wyjątkowa. Kobieta miał ogromny brzuch, nic dziwnego, że wszyscy myśleli, ze oczekuje co najmniej bliźniąt. Tymczasem USG pokazywało tylko jeden płód. 

Kobieta nie cierpiała na cukrzycę ani na wielowodzie. Jak tłumaczyła sobie i widzom, jest dość niską osobą, więc duży płód miał mało miejsca i wypychał jej brzuch w przód - stąd jego wielkość.

„Ludzie mówili mi, że zniszczyłam sobie ciało i że będę mieć rozstępy. Prawda jest taka, że ​​mnie to nie obchodzi, ponieważ moje ciało pobłogosławiło mnie pięciorgiem niesamowitych dzieci i jednym anielskim (Reane przeżyła jedno poronienie - dop. redakcji) dzieckiem. Kocham swoje ciało i niesamowite rzeczy, które zrobiło" - powiedziała Renae.

Atreusa Theodore Waldo ma już miesiąc

W połowie lutego kobieta urodziła przez cesarskie cięcie zdrowego chłopca, którego rozmiary były imponujące: noworodek ważył 4,3 kg i mierzył 57 cm.

Niedawno Atreusa Theodore Waldo skończył miesiąc. Jak informuje swoich fanów szczęśliwa mama, chłopiec nosi ubranka pasujące na 4-miesięczne dzieci, ponieważ waży 5,6 kg. Ona sama nie schudła, a jej brzuch nadal jest duży - skarży się na TikToku.  

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza