Niania ukryła podsłuch w sypialni Mlynkovej. Kobieta sama się "wkopała"

2023-09-28 10:16

Takie sytuacje kojarzymy raczej w odwróconych rolach. To rodzice niekiedy podsłuchują i podglądają nianie swoich dzieci, by upewnić się, że ich pociechy są bezpieczne. Zdarzyć się jednak może, że wścibska niania będzie chciała wiedzieć więcej niż sami jej mówimy. Tak było w przypadku Haliny Mlynkovej, która znalazła podsłuch we własnej sypialni.

Halina Mlynkova była podsłuchiwana przez własną nianię.
Autor: Instagram/ @halinamlynkova Halina Mlynkova była podsłuchiwana przez własną nianię.

Jak się okazuje, doniesienia z mediów plotkarskich o ukrytym przez nianię podsłuchu nie były wyssanymi z palca plotkami. - Myśmy ją komentowali, a ona zawsze reagowała - opowiedziała Halina Mlynkova w swoim najnowszym wywiadzie podczas podcastu "Żurnalista". 

Co ciekawe, niania nie podsłuchiwała pary po to, by sprzedawać plotki do mediów. Wygląda na to, że jedynie chciała wiedzieć, co sądzą o niej jej pracodawcy. 

Dowiedz się: Jak przeprowadzić rozmowę z opiekunką? O co pytać przed jej zatrudnieniem? 10 porad

Halina Mlynkova w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Przeczytaj: Halina Mlynkova pokazuje intymne kadry z życia rodzinnego z okazji roczku najmłodszego synka

Niania zamontowała podsłuch w sypialni

Zapytana o plotki dotyczące podsłuchu, Mlynkova się roześmiała i wspomniała wydarzenia, które miały miejsce lata temu, gdy była jeszcze żoną Łukasza Nowickiego. 

- To jest prawda. Nie wiem, co się tam nasłuchała, ale później komentowała zawsze. Bo myśmy ją komentowali i ona zawsze na to reagowała. I zawsze potem drugiego, trzeciego dnia mówiła: "No wiesz, bo tam była taka sytuacja, ja bym chciała się wytłumaczyć". Ja myślę sobie - "skąd ona to wie, przecież my nie gadamy o takich rzeczach przy niej" - opowiadała piosenkarka.

Wcześniej podsłuchiwała swojego męża

Na trop podsłuchu niania naprowadziła znanych rodziców sama. Oprócz tego, że zdradziła się w rozmowie, to jej rozładowujący się sprzęt zaczął wydawać dźwięki.

- W momencie, kiedy zaczął jej się rozładowywać sprzęt, to zaczął pikać i się zorientowaliśmy, że to tam było. (...) Ja się zorientowałam po tym, kiedy ona mi powiedziała, że zaczęła sprawdzać swojego męża i ja mówię - "Ale jak go zaczęłaś sprawdzać?", a ona się zmieszała i na to - "To ci nie mogę powiedzieć".  I ja wtedy - o kurde, skoro ty mi nie chcesz powiedzieć, to znaczy, że coś takiego musisz tutaj stosować też. I potem poskładałam te kropki i był podsłuch, tak - wyjaśniła rozbawiona piosenkarka. 

17 lat różnicy między synami Mlynkovej

Halina Mlynkova była dwukrotnie zamężna. W latach 2003-2012 jej mężem był znany aktor Łukasz Nowicki. Ich wspólny syn Piotr ma już 19 lat. W latach 2015-2020 Mlynkova była żoną producenta muzycznego Leszka Wronki. Teraz jest w związku z polskim muzykiem i wokalistą Marcinem Kindlą. Para ma 2-letniego synka Leona.

Dowiedz się: Byli poza domem, gdy elektroniczna niania wysłała im zdjęcie z łóżeczka. "To nie jest moje dziecko"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza