Nowy challenge w mediach społecznościowych: internauci odtwarzają swoje zdjęcia z dzieciństwa

2020-12-25 19:55

Święta sprzyjają kreatywności! I choć w tym roku znacznie ograniczyliśmy spotkania z rodziną, niektórzy zdecyddowali się jednak zobaczyć z bliskimi. Co z tego wynikło? Zabawne zdjęcia, które pokazują, jak szybko mija czas.

Nowy challenge w mediach społecznościowych
Autor: instagram.com/lalamarika, instagram.com/jessicafoulatier

Internauci uwielbiają takie zabawy. Choć pomysł z #imjustakidchallenge (ang. jestem po prostu dzieckiem) nie jest szczególnie odkrywczy - podobne zdjęcia ludzie na całym świecie robią od lat - teraz, za pośrednictwem mediów społecznościowych i przy okazji świąt, to wyzwanie (czyli tzw. internetowy challenge) znów stało się modne.

Z powodu pandemii i lockdownu w tym roku nie mogliśmy spotykać się z bliskimi tak swobodnie, jak do tej pory. Taka sytuacja, tęsknota i samotność szczególnie skłaniały do wspominania "starych, dobrych czasów" i oglądania zdjęć z dzieciństwa, a stąd tylko krok do realizacji tego zabawnego wyzwania.

Wystarczy wybrać z rodzinnego albumu zdjęcie z dzieciństwa i spróbować je odtworzyć. Efekty mogą być dość zabawne, a przy okazji uświadomić, jak szybko mija czas! Za kolejne kilkanaście czy kilkadziesiąt lat do porównania można dodać kolejne zdjęcie.

#imjustakidchallenge - zobacz zabawne zdjęcia i filmiki z Instagrama