O włos od tragedii. Kurier zostawił na wózku 10 kg paczkę, w środku spało niemowlę

2023-01-10 10:27

Pewna mama ze Szwecji pożałowała, że zrobiła zakupy spożywcze przez internet. Paczkę ważącą prawie 10 kg kurier położył na śpiącym w wózku niemowlęciu. Kobieta wystawiała śpiące w wózku dziecko na drzemkę przed dom, a kurier nie zauważył dziecka. „Nigdy więcej” – grzmiała zdenerwowana.

O włos od tragedii. Kurier zostawił na wózku 10 kg paczkę, w środku spało niemowlę
Autor: Getty images/Instagram @bloggbevakning O włos od tragedii. Kurier zostawił na wózku 10 kg paczkę, w środku spało niemowlę

W krajach skandynawskich rodzice często zostawiają dzieci śpiące w wózku na zewnątrz, nawet w chłodne, zimowe dni, po to by wzmacniać ich odporność. Ten kurier jednak nie domyślił się, że w stojącym przed domem wózku, śpi niemowlę. Niewiele myśląc, położył na wózku 10-kologramowe zakupy spożywcze w kartonowym pudle i odjechał. Gdy mama dziecka odkryła jego czyn, wściekła się.

Przeczytaj: Dziecko zjadło bułkę za 33 grosze. Po 10 minutach przyjechała policja na sygnale

Co męczy niemowlaka?

Kurier o mały włos nie zmiażdżył paczką dziecka

Zbulwersowana skomentowała całą sprawę w poście na Instagramie.

Gratulacje, zmiażdżyliście śpiące dziecko w wózku 10-kilogramową paczką i nie macie wstydu. Dzięki Bogu z dzieckiem wszystko w porządku! Nigdy więcej!

Całą sprawę opisała też na swoim kanale @Bloggbevakning blogerka Camilla Gervide. Napisała, że matka złożyła skargę do Gordon Delivery, firmy odpowiedzialnej za usługi spożywcze. Jak dodała początkowo matce zaproponowano odszkodowanie w wysokości 250 koron szwedzkich, czyli równowartość 105 złotych.

Mikael Sahlsten, rzecznik firmy, powiedział gazecie "Aftonbladet", że kierowca chciał zostawić paczkę w suchym miejscu i pomyślał, że wózek, który stał przy drzwiach wejściowych, będzie odpowiedni.

Dodał, że pracownik nie widział śpiącego dziecka i „bardzo mu przykro”. Kierowca wrócił do domu kobiety z kwiatami i czekoladą, aby ją przeprosić za całą zaistniałą sytuację.

Matka napisała w innym poście na Instagramie, że po incydencie otrzymała dwie bezpłatne dostawy i że kurier, który ją przepraszał był bliski płaczu.

Na szczęście dziecku nic złego się nie stało, ale z pewnością mogłoby to mieć znacznie poważniejsze konsekwencje, gdyby karton został ułożony inaczej na wierzchu wózka.

Przeczytaj także: Mama zostawiła niemowlaka z dwulatkiem. "Słodki braciszek"? Nas to wideo przeraża

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza