Tak naprawdę wygląda brzuch po porodzie. Ola Żebrowska pokazała zdjęcia, a fanki jej dziękują

2022-08-04 11:07

Trudno chyba szukać polskiej celebrytki, która pokazywałaby tak realnie swoje życie, jak ona. Nawet jeśli gwiazdy pokuszą się o trochę szczerości, to zazwyczaj jest to maleńki jej skrawek. Lubią chociażby pokazywać swoje "realne" zdjęcia, dopiero, gdy już dojdą do formy i są one tylko przykrym wspomnieniem. Ola Żebrowska jest inna i za to kochają ją fanki. "Dziękuję za ten profil" - piszą.

Ola Żebrowska
Autor: Instagram/ @olazebrowska Ole Żebrowska pokazała ciało po porodzie.

Ola Żebrowska to piękna, młoda mama, która mimo 4 ciąż, wciąż wygląda niekiedy jak nastolatka. Fanki kochają ją jednak za szczerość - pokazuje swoje niefortunne zdjęcia zrobione przez Michała Żebrowskiego, z dziwnymi minami, poczochranymi włosami. Jawnie przyznaje się ile waży, pokazuje niedoskonałości ciała. Wszystko to relacjonuje na bieżąco i z dużą dozą dobrego humoru. 

Nic nie zmieniło się w jej podejściu po urodzeniu czwartego dziecka. Poród miał miejsce w ostatni weekend, a Ola już opublikowała dwa, szczere, poporodowe zdjęcia z opisami, które rozbawią każdą mamę. 

Zobacz też: "To chyba najbardziej znienawidzone pytanie". Ola Żebrowska sprawdza najśmieszniejsze teksty mężów na porodówkach

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!

Pierwszą fotkę z sali poporodowej Żebrowska opisała odnosząc się do swoich poprzednich postów. Żona znanego aktora, w 40. tygodniu ciąży rozbiła wszystko, by już urodzić. Jedno ze zdjęć opisała wtedy:

#40tydzien Zalecenia od lekarza:

sex sport spacer schody spicy-food

To poproszę spicy food.

Teraz już po porodzie, na zdjęciu na którym widać jej poporodowy brzuch napisała:

Goodbye sex & spicy food

Ola Żebrowska Instagram
Autor: Ola Żebrowska Instagram @olazebrowska Ola Żebrowska Instagram

Zobacz: Brzuch tuż po porodzie wygląda jak w 2. trymestrze [ZDJĘCIA]

Fanki przyjęły ten post wyjątkowo pozytywnie, dziękując Oli za szczerość i pokazywanie prawdziwego życia.

  • Dziękuję za ten profil i to życie w realu i #realpostpartumbody
  • Brawo pani Olu. Jak zwykle cała prawda o życiu.. Jak widzę dzień po porodach śliczne umalowane mamusie, z misternie uczesanym koczkiem i różem na policzkach, to zastanawiam się dlaczego u mnie było aż tak źle skoro u innych jest tak dobrze.? .. I tak kobiety wpadają w obłęd i frustrację. Uwielbiam Panią niezmiennie za prawdę... i nie tylko.
  • Super, ze pokazujesz jak brzuch wyglada po porodzie. ja za pierwszym razem bylam w sozku jak spotkalam w windzie dziewczyne z noworodkiem i z brzuchem jakby przed porodem. Warto poakzywax jak jest i rozmawiać o pologu itd, bo wiele kobiet nie ma pojecia, ze na porodzie xiezkie chciwle sie nie koncza

Na kolejne zdjęcie Żebrowska nie kazała długo czekać. Wstawiła selfie w lustrze, ze swoim nowonarodzonym dzieckiem w szpitalnej wanience. Tu z kolei, powala opis. Chyba każda mama odbyła po porodzie taką niezręczną rozmowę.

#obchód 

- Czy pojawił się już stolec? 

- Tak! I to ogromny! Czarny, gęsty, lepki, nie moglam domyć pupy! 

- … u Pani..

- A.#toniepaniedoktorze

I jak tu jej nie lubić? Szczęśliwej mamie, życzymy samych wspaniałości. 

Ola i Michał Żebrowscy mają trzech synów. Franciszka, który ma już 12 lat, 9-letniego Henryka i 2-letniego Feliksa. Teraz, zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, na świat przyszła ich pierwsza córka.

Dowiedz się: 10 pytań o dolegliwości po porodzie - czy znasz odpowiedzi?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza