Olivia Wilde KARMI PIERSIĄ w restauracji. Aktorka zdecydowała się na odważną sesję zdjęciową [FILM]

2014-08-06 15:43

Olivia Wilde dołączyła do grona gwiazd, promujących karmienie piersią w miejscach publicznych. Aktorka zdecydowała się na odważną sesję zdjęciową dla miesięcznika "Glamour", którą chce przekonać społeczeństwo, że karmienie piersią jest naturalną czynnością.

Karmienie piersią
Autor: TVN24/x-news Olivia Wilde wystąpiła w odważnej sesji dla miesięcznika "Glamour", w której pokazała, że karmienie piersią to naturalna czynność.

Olivia Wilde od czterech miesięcy jest mamą Otisa. Aktorka uwielbia karmić piersią synka, traktując to jako zupełnie naturalną czynność. Chętnie robi to również w miejscach publicznych, nie przejmując się reakcjami, jakie w ludziach wzbudza widok matek karmiących piersią.

Dieta przy karmieniu piersią. Co może jeść matka karmiąca piersią? >>

Karmienie piersią to naturalna czynność

Aby uświadomić im, że karmienie piersią nie jest gorszące, Olivia Wilde zdecydowała się wziąć udział w odważnej sesji dla miesięcznika "Glamour". Aktorka wystąpiła w niej razem ze swoim czteromiesięcznym synkiem Otisem.

Wilde wypadła wspaniale. Fotograf uchwycił na fotografiach wszystko to, co w macierzyństwie najlepsze: miłość, czułość i oddanie. Na zdjęciach aktorka z uśmiechem wpatruje się w swojego synka i matczynym ruchem przystawia go do piersi.

Mamo, karm piersią. Mleko mamy wpływa na przyszłość dziecka >>

Jestem matką, więc karmię piersią

"Pozowanie do zdjęć z Otisem jest wspaniałe, ponieważ mój obraz bez niego nie jest kompletny. Musze być przedstawiana jako matka. Karmienie piersią jest jedną z najbardziej naturalnych czynności" - skomentowała swoją sesję Olivia Wilde.

Zobaczcie zdjęcia aktorki!

Agencja TVN/x-news