Paulina Rzeźniczak poprosiła o pomoc. "To zdecydowanie nie nasza bajka"

2024-02-29 16:44

Je, śpi, załatwia się? Codzienność z noworodkiem nie zawsze tak wygląda. Przekonali się o tym Paulina i Jakub Rzeźniczakowie, których córeczka ma swój własny plan na drzemki w ciągu dnia.

Paulina Rzeźniczak poprosiła o pomoc.  To zdecydowanie nie nasza bajka
Autor: screen Instagram

Dźwięk suszarki to idealny sposób na wyciszenie maluszka i sprawienie, aby w mig usnęło? Jak się okazuje - niekoniecznie. To jedna z metod, którą stosowali Rzeźniczakowie, a która nie pomogła w rozwiązaniu sytuacji, w której się znaleźli.

Spis treści

  1. Paulina Rzeźniczak urodziła
  2. Problemy ze snem
  3. Cenne rady
Sen dziecka

Paulina Rzeźniczak urodziła

Paulina Rzeźniczak i jej mąż, Jakub Rzeźniczak o tym, że zostaną rodzicami, poinformowali we wrześniu ubiegłego roku. Ich córeczka przyszła na świat 10 lutego, otrzymała imię Antonina.

- Chciałam wam podziękować za wszystkie gratulacje. Ja, Kuba i Antoninka bardzo dziękujemy, jest nam bardzo miło - usłyszeliśmy, gdy mama pierwszy raz po porodzie zabrała głos.

Influencerka była aktywna w mediach społecznościowych, gdy została mamą, nic się nie zmieniło. Widzowie mogą jej towarzyszyć w codzienności, przy okazji co jakiś czas służąc opinią czy radą.

Problemy ze snem

Ostatnio influencerka poprosiła widzów o rady dotyczące sytuacji, w której znaleźli się z Kubą. Antonina nie śpi w ciągu dnia, a wykorzystywane przez rodziców sposoby nie działają. Na nagraniu mogliśmy zobaczyć, jak jej mąż, kołysząc córeczkę przy dźwięku suszarki, próbuje sprawić, aby dziewczynka usnęła.

- Spanie w dzień to zdecydowanie nie nasza bajka - podkreśliła Paulina Rzeźniczak.

Znana mama przyznała, że Antonina przesypia noce, problematyczne są drzemki w ciągu dnia. A dziewczynka jest rannym ptaszkiem, wstaje około czwartej, piątej. - W dzień czasami dwadzieścia minut, czasami trzydzieści pośpi - wyznała.

- A jak u Was ze spaniem? Jemy, śpimy czy jednak wymagające dzieciaczki i nie ma ta łatwo ze spaniem? - zapytała obserwujących i poprosiła, aby podzieli się sposobami, które pomogły im w podobnej sytuacji.

Przeczytaj także: Czy noworodek może spać zbyt długo? Lekarze wyjaśniają, czy "mały śpioch" to kłopot

Cenne rady

Wskazówki widzów okazały się pomocne, w kolejnej relacji influencerka przyznała, że córeczka zasnęła na dłużej, niż zwykle. - Antonina chyba wyczuła i udało się, śpi już ponad godzinę - zrelacjonowała. Podziękowała za pomoc, przyznała, że będzie dowiadywać się o informacjach, które jej podpowiedziano i je wypróbowywać.

Biały szum, spacer, a zasypianie przy piersi? Co sprawdziło się u Was?

Przeczytaj także: Dziecko odmawia drzemki, choć jest śpiące? Daj wam 15 minut na próby, a potem zmień strategię

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza