Powiedziała "TAK" na lekcji. Wideo z oświadczającym się nauczycielem podbija internet

2023-11-17 14:37

Para nauczycieli zaręczająca się w obecności uczniów szkoły? O tym chyba nie słyszy się zbyt często. Nauczycielka powiedziała "TAK", a w samą niespodziankę zaangażowali się uczniowie.

Powiedziała TAK na lekcji. Wideo z oświadczającym się nauczycielem podbija internet
Autor: Getty Images/TikTok @tecnicadellascoula Powiedziała "TAK" na lekcji. Wideo z oświadczającym się nauczycielem podbija internet

W jednej ze szkół we Włoszech doszło do dość nietypowej sytuacji. Podczas lekcji nauczyciel oświadczył się nauczycielce. Para z długim, bo 12-letnim stażem postanowiła wziąć ślub, a samym oświadczynom przyglądali się zgromadzeni w sali lekcyjnej uczniowie.

Nie obyło się bez oklasków i właściwej dla tej chwili oprawy muzycznej.

Spis treści

  1. Wideo z oświadczającym się nauczycielem podbija internet
  2. Zaskoczona nauczycielka powiedziała: "TAK"
Wyjątkowe oświadczyny strażaka

Nietypowe oświadczyny miały miejsce w szkole średniej na południu Włoch w miejscowości Peschici. Widać, że mężczyna dobrze zaplanował ich przebieg choć oczywiście nie mógł przewidzieć reakcji swojej partnerki. Nie mógł być także w stu procentach pewny, że wybranka powie "TAK".

Czytaj też: "Kobiece oświadczyny" to nie chwilowy trend. Wkrótce będą normą? Jubilerzy już zacierają ręce

Wideo z oświadczającym się nauczycielem podbija internet

Nagranie oświadczyn nauczycielskiej pary zostało umieszczone w serwisie TikTok. Na początku filmu słyszymy romantyczną melodię i widzimy uczniów, którzy kolejno wchodzą do klasy i wręczają obecnej przy biurku nauczycielce kwiaty. Kobieta jest wyraźnie zaskoczona ich zachowaniem.

Dopiero później do sali wchodzi nauczyciel, który prywatnie jest jej partnerem, a uczy w tej samej szkole. Wydaje się, że mężczyzna dość długo zwlekał z zadaniem słynnego pytania "czy wyjdziesz za mnie?", ponieważ para spotykała się już od 12 lat.

Zaskoczona nauczycielka powiedziała: "TAK"

Nie mogło być inaczej. Kiedy mężczyzna wręczył kobiecie bukiet kwiatów, pierścionek zaręczynowy i ukląkł przed nauczycielką pytając, czy zostanie jego żoną, zgodziła się bez wahania. Widać, że jest nieco speszona dość liczną publicznością i zaskoczona samą niespodzianką.

Nagranie z klasy pokazuje, że także uczniowie wyczekują odpowiedzi z zapartym tchem, a zgoda nauczycielki została przyjęta gromkimi brawami.

"Są ze sobą od 12 lat. Profesor nareszcie zdobył się na odwagę i poprosił naszą nauczycielkę o rękę i to w miejscu, w którym się poznali" - opisał autor dodanego filmu.

Zobacz też: Nie uwierzysz, jak wyglądają wesela w Wielkiej Brytanii. Polska TikTokerka pokazała stół weselny

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza