POZWAŁ RODZICÓW, bo zniszczyli mu psychikę. Nie pozwalali się myć ani chodzić do lekarza [ZOBACZ FILM]

2014-05-22 13:35

29-letni Adam domaga się od rodziców 200 tysięcy zadośćuczynienia. Stwierdził, że złamali mu życie i zrujnowali psychikę, ponieważ znęcali się nad nim w dzieciństwie. Mężczyzna dwukrotnie próbował przez nich popełnić samobójstwo.

Nieszczęśliwe dzieciństwo
Autor: x-news 29-letni Adam domaga się od rodziców 200 tysięcy zadośćuczynienia za znęcanie się nad nim w dzieciństwie.

Adam ma dziś 29 lat, a już nie ma własnych zębów. Zniszczyli je rodzice, lecząc bóle paracetamolem i nie pozwalając mu chodzić do dentysty. Bo za dentystę trzeba płacić, a na takie rozrywki nie ma w domu pieniędzy.

Adam nigdy nie dbał o higienę. Bo nie mógł. Rodzice pozwalali mu się myć raz w tygodniu. W przypadku upałów - częściej, ale później mu to wypominali. Nie mógł kupić sobie w drogerii szamponu. Ani kostki pachnącego mydła. Bo po co wydawać 3 złote na dyrdymały, kiedy w domu jest mydło, które ojciec przyniósł z kopalni.

Adam nie ma przyjaciół. Nigdy nie miał. W szkole był wyszydzany i poniżany - zaniedbany bardzo szybko stał się kozłem ofiarnym. Robocze ciuchy z kopalni ojca nie przysparzały mu powodzenia. Nowych nie dostawał, bo po co wydawać pieniądze, kiedy ojciec mógł przynieść z pracy nowe rzeczy. Że nieładne, niedziecięce, że dla robotnika - nieistotne. Na luksusy nie było w domu pieniędzy.

Tylko że pieniądze były. I to duże. Rodzice Adama mieli dwa domy i dwa samochody. Obecnie wykańczają trzeci. Ojciec Adama zarabiał spore pieniądze jako górnik, a zgadzając się na dobrowolne odejście z kopalni, otrzymał sześciocyfrową odprawę. Opływali w dostatki i obsesyjnie dbali o to, żeby z zewnątrz wszystko wyglądało prawidłowo. Tylko że tak nie było.

Adam dwukrotnie próbował popełnić samobójstwo. Dopiero później zrozumiał, że on nie jest niczemu winien i że to rodzice zrujnowali mu psychikę. Teraz domaga się od nich w sądzie 200 tysięcy złotych odszkodowania. Rodzice zaprzeczają temu, co opowiada, babcia mówi, że nie chce się wtrącać.

Zobacz historię Adama:

Dzień Dobry TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza