Praca zdalna i nowe urlopy dla rodziców – jakie zmiany czekają nas w 2023 roku?

2023-01-23 10:13

Praca zdalna i nowe urlopy dla rodziców – jakie zmiany czekają nas w 2023 roku? Na te pytania odpowie prawniczka i założycielka bloga @Matkaprawnik, pani Katarzyna Łodygowska. Na spotkanie z ekspertką zapraszamy już za tydzień, we wtorek 31 stycznia. Przygotujcie sobie pytania do znanej prawniczki!

Praca zdalna i nowe urlopy dla rodziców – jakie zmiany czekają nas w 2023 roku?
Autor: redakcja Praca zdalna i nowe urlopy dla rodziców – jakie zmiany czekają nas w 2023 roku?

Zmienia się prawo pracy, urlopy dla rodziców, zasady pracy zdalnej... Warto być na bieżąco z tymi zmianami, dlatego zapraszamy Was na webinar, który poprowadzi Katarzyna Łodygowska, prawniczka i autorka profilu @Matkaprawnik. Spotkanie odbędzie się 31 stycznia o godzinie 13.

Praca zdalna i nowe urlopy dla rodziców – jakie zmiany czekają nas w 2023 roku?

W czasie webinaru nasza ekspertka wyjaśni, na czym polegają zmiany w prawie pracy, kiedy możemy oczekiwać ich wejścia w życie. W czasie spotkanie, ekspertka będzie też odpowiadać na Wasze pytania, dlatego już dziś pomyślcie, o co chcecie ją zapytać. 

Bezpłatne zapisy: TUTAJ 👇

https://murator.clickmeeting.com/praca-zdalna-i-nowe-urlopy-dla-rodzicow-jakie-zmiany-czekaja-nas-w-2023-roku-/register

Katarzyna Łodygowska
Autor: materiały prasowe

Katarzyna Łodygowska - prawniczka, specjalistka prawa pracy, filantropka i przedsiębiorczymi. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi blog i kancelarię matkaprawnik.pl, szkolenia i webinaria dla firm. Nieodpłatnie pomaga rodzinom po stracie dziecka. Prywatnie - mamą Heleny i Alicji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza