Przestała sprzątać, gdy usłyszała to od swojego męża. Efekty pokazała na TikToku

2022-07-12 14:25

Pewna Amerykanka postanowiła dać nauczkę swojemu mężowi, który stwierdził, że jego żona jest leniwa i nie robi nic w domu. Efekty swojego eksperymentu zrelacjonowała na kilku filmikach na TikToku. „To brzmi jak rozwód” – skomentowały jej obserwatorki.

Przestała sprzątać, gdy usłyszała to od swojego męża. Nie trzeba było długo czekać na efekty
Autor: Getty images/TikTok @mrsmessytiktok Przestała sprzątać, gdy usłyszała to od swojego męża. Nie trzeba było długo czekać na efekty

Amerykanka prowadząca na TikToku profil pod nazwą @mrsmessytiktok na co dzień dzieli się na nim swoimi wskazówkami i radami dotyczącymi sprzątania i organizacji domu. Tym razem jednak zrobiła wyjątek, pokazała filmiki z eksperymentu, do którego zmusiły ją komentarze męża.

Przeczytaj także: Urodziła błyskawicznie, na podłodze w pralni. Ojciec i babcia spisali się na medal

Mąż:„Nie wiem, jak ktoś może być tak leniwy”

TikTokerka jakiś czas temu usłyszała od swojego męża: „Nie wiem, jak ktoś może być tak leniwy. Nigdy nie robisz nic w domu”. Po tych słowach postanowiła pokazać mężowi, jak będzie wyglądał ich dom, gdy naprawdę przestanie cokolwiek w nim robić.

„Więc przestałam odkładać wyprane ubrania jakieś dwa tygodnie temu. Chciałam mu pokazać, że jeśli przestanę robić cokolwiek, szybko się to nawarstwi. Większość to były rzeczy jego oraz dzieci” – tłumaczy kobieta na swoim pierwszym filmiku.

Odpowiedź jej męża mocno ją zaskoczyła.

„Gdybyś była lepsza w zajmowaniu się domem, zawsze wyglądałby schludnie. Już nawet nie wiem, jak się z nim kłócić, by mi pomagał – przyznała zrezygnowana.

Kobieta więc poszła o krok dalej – przestała odkładać na miejsce rzeczy, które jej mąż roznosił po całym domu. Nie zreflektował się jednak i nie zaczął pomagać żonie.

Wręcz przeciwnie chcąc zrobić jej na złość, zaczął wyrzucać wszystkie środki czystości z domu, bo stwierdził, że nie są w domu potrzebne, skoro żona już nie sprząta.

Po 3 tygodniach mąż wyjechał z domu

Tak jak spodziewała się tiktokerka po 3 tygodniach dom w domu panował całkowity chaos. Jak zareagował na to jej mąż? Na pewno nie tak, jakby tego oczekiwała jego żona.

„Powiedział, że nie może żyć w takim bałaganie, więc poleciał odwiedzić mamę za granicą na 3 tygodnie” – powiedziała kobieta w swoim ostatnim filmiku na temat tego eksperymentu.

Gdy mężczyzna wyjechał, kobieta od razu wysprzątała dom, kończąc tym samym swój eksperyment. Czy się udał? Trudno powiedzieć, ale kobieta z pewnością dowiedziała się wielu rzeczy o sowim mężu.

Internautki nie zostawiły na nim suchej nitki:

„Zostaw go z mamusią”

„Dziewczyno założę się o wszystko, że nie odwiedza swojej mamy”

Przeczytaj także: Nauczycielka pozwoliła synowi spać w kartonie. Jej wytłumaczenie jest rozbrajające i mądre

„Pozbądź się wszystkich jego rzeczy”

„To brzmi jak rozwód”

- napisały w komentarzach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza