Rihanna pierwszy raz pokazała drugiego synka. Wiadomo też jak ma na imię

2023-09-20 13:55

Pod koniec sierpnia świat obiegła nowina o tym, że Rihanna i A$AP Rocky zostali rodzicami po raz drugi. Choć przez długi czas para nie chwaliła się zdjęciami swojego nowo narodzonego synka, teraz cała rodzina wystąpiła w stylowej sesji. Zobaczcie, jak prezentują się w czwóreczkę.

Rihanna pierwszy raz pokazała drugiego synka. Wiadomo też jak ma na imię
Autor: screen Instagram @badgalriri Rihanna pierwszy raz pokazała drugiego synka. Wiadomo też jak ma na imię

Nieco ponad rok temu Rihanna i A$AP Rocky zostali rodzicami po raz pierwszy. 13 maja 2022 roku na świat przyszedł ich synek Rza, który stał się oczkiem w głowie rodziców. Bardzo szybko po jego narodzinach para ponownie postanowiła zostać rodzicami. Wiadomość o drugiej ciąży dotarła do opinii publicznej w lutym tego roku. Rihanna oficjalnie ogłosiła to podczas swojego występu na Super Bowl. Wówczas swój występ zaczęła od pokazania zaokrąglonego brzuszka.

Sama data porodu, była jednak skrzętnie ukrywana przez piosenkarkę. Wiadomość o tym, że jej drugi synek jest już na świecie dotarła do fanów z późnieniem – pod koniec sierpnia, tymczasem jak oficjalnie podają amerykańskie media chłopiec miał się urodzić już 3 sierpnia w Los Angeles.

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar

Rihanna pierwszy raz pokazała drugiego synka

Jeszcze od koniec sierpnia nie było wiadomo, jakie imię otrzyma najmłodsza pociecha muzyków. Według doniesień medialnych wiadomo było tylko, że będzie się zaczynało na literę „R” – tak samo jak imię starszego brata. Teraz okazało się, że nosi równie oryginalne imię - Riot Rose.

Do opinii publicznej dotarły także pierwsze zdjęcia maluszka. Rihanna i A$AP Rocky wystąpili w rodzinnej sesji, opublikowanej na Instagramie "Vanity Fair". Najmłodszy członek ich rodziny wystąpił w pudrowym różu, więc w komentarzach zaczęły się spekulacje, czy para przypadkiem nie zataiła prawdziwej płci swojego dziecka.

Ujęcia wyszły niezwykle stylowo i uroczo. Rodzice i starszy brat wystąpili w wygodnych casualowych ubraniach, zaś maluszek zapozował w dzianinowym kompleciku i niemowlęcej czapeczce.

Jak wam się podoba sesja w takiej stylistyce?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza