Ronaldo po raz pierwszy wspomina śmierć synka. "Teraz czuję jeszcze więcej miłości do Gio"

2022-11-18 12:15

Cristiano Ronaldo i jego partnerka Georgina Rodriguez kilka miesięcy temu stracili syna. W kwietniu tego roku para poinformowała o śmierci jednego z dwojga swoich nowo narodzonych bliźniąt.

Cristiano Ronaldo z partnerką Georginą Gio
Autor: Instagram/ @cristiano Cristiano Ronaldo i jego partnerka Georgina Gio kilka miesięcy temu stracili syna.

Mimo iż Georgina i Cristiano spodziewali się bliźniąt - chłopca i dziewczynki, to tylko mała Bella przeżyła poród. Jej brat Angel zmarł wkrótce po narodzinach. 

Z najgłębszym smutkiem informujemy o śmierci naszego synka. To największy ból, jaki mogą czuć rodzice – pisali wówczas w swoim oświadczeniu.

Już wówczas rodzice pogrążeni w żałobie pisali otwarcie, że ich nowo narodzona córka daje im siłę do przejścia przez tragedię. Teraz piłkarz po raz pierwszy odniósł się do tamtych chwil w obszernym wywiadzie.

Przeczytaj: Syn Cristiano Ronaldo nie żyje. "To największy ból, jaki mogą czuć rodzice”

Lewandowski i Ronaldo PORÓWNANIE zarobków. Jakie mają DNIÓWKI? | Futbologia

Dowiedz się: Hospicjum perinatalne: pomoc w odejściu tym, którzy jeszcze się nie urodzili

Szczery wywiad Cristiano Ronaldo

Gwiazdor futbolu udzielił wywiadu jednemu z najbardziej znanych brytyjskich dziennikarzy - Piersowi Morganowi. Otwarcie mówił w nim o śmierci synka. W jego domu nie jest to temat tabu, a zmarłych - tak synka, jak i ojca Ronaldo - wspomina się często i w pozytywnym kontekście:

Dzieci rozumieją, gdy siedzimy przy stole, mówią: „Tatusiu, zrobiłem to dla Angela” i wskazują na niebo. Lubię to, bo jest to częścią ich życia. Nie zamierzam okłamywać moich dzieci, powiedziałem im prawdę, co nie było łatwe - opowiadał piłkarz. 

Ronaldo zdradził też dość kontrowersyjny szczegół. Nie pochował maleńkiego Angela i nie zamierza tego zrobić.

Jego prochy są ze mną, podobnie jak mojego tatusia. Są tutaj, w domu. Chcę je mieć przy sobie do końca życia, a nie wyrzucić do oceanu lub morza. (...) Na dole mam mały kościółek, kaplicę, w której trzymam tatę i syna.

Piłkarz zapytany o Georginę wyznał, że ich miłość wzmocniła się w obliczu tragedii starty dziecka.

Żal może być tak intensywny, że może albo rozdzielić, albo zbliżyć pary. W moim przypadku było lepiej. Zaprzyjaźniłem się z Gio. Oczywiście wcześniej byliśmy przyjaciółmi, ale teraz czuję do niej i dzieci jeszcze więcej miłości.

Duża rodzina piłkarza

Oprócz małej Belli, piłkarz ma z hiszpańską modelką Georginą Rodriguez także 5-letnią córkę Alanę Martinę. Ronaldo jest także ojcem trojga dzieci, które urodziły surogatki. To 12-letni Cristiano junior i bliźnięta w wieku 5-lat Mateo i Eva. Para wychowuje wszystkie pociechy wspólnie, a Georgina na Instagramie w swoim bio określa się nawet "mamą 6 błogosławieństw".

Przeczytaj: Największy dar od kobiety dla kobiety. Te zdjęcia pokazują, że surogacja to nie tylko biznes

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza