Rozenek wyszła na spacer z Heniem. Fanki jej nie odpuściły: "jeszcze pampers w majtochach?"

2023-04-11 11:17

Małgorzata Rozenek jest mamą trzech synów - 17-letniego Stasia, 13-letniego Tadeusza i niespełna 3-letniego Henia. Mimo że ma niemałe doświadczenie w wychowywaniu dzieci, wciąż bywa pouczana przez fanki w tym temacie. Tym razem padło na kwestię odpieluchowywania jej najmłodszego syna.

Małgorzata Rozenek z synem, Henrykiem.
Autor: Instagram/ @m_rozenek Małgorzata Rozenek z synem, Henrykiem.

Małgorzata Rozenek trzykrotnie wychodziła za mąż. Ze swojego drugiego małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem ma dwóch starszych synów. Najmłodszy zaś - Henryk to owoc związku z piłkarzem, Radosławem Majdanem. Chłopczyk ma 2 lata i 10 miesięcy, jest więc jeszcze mały, ale ostatnio jego mamie oberwało się za to, że... nosi pieluchy.

Sprawdź: Trening nocnikowy w 3 dni? Poznaj metodę wypróbowaną przez amerykańskie mamy

Małgorzata Rozenek przerażona cenami oliwy i pieczywa! „Nie jestem odklejona od rzeczywistości”

Dowiedz się: Zaczęli odpieluchowywać córkę, kiedy miała 2 tygodnie. "Do tej pory zaoszczędziliśmy 3000 pieluch"

Rozenek jest bardzo zapracowaną kobietą. Oprócz rozwijania kariery medialnej, prowadzi też własne biznesy. Święta to dla niej jednak zawsze niezwykły czas, który należy poświęcić rodzinie.

Jak zawsze, gwiazda dość obficie relacjonowała swoje święta w mediach społecznościowych. Tym razem także. Na jej Instagramie pojawił się filmik z wielkanocnej krzątaniny, ze śmigusa dyngusa, a także z rodzinnego spaceru. Na zdjęciach z tego ostatniego jedna z fanek dostrzegła, że Henio ma na sobie pieluchę, co bardzo ją zbulwersowało.

"Czy to jest jeszcze pampers w majtochach synka? To nie złość, to zdziwienie" – napisała internautka.

Rozenek nie odpowiedziała na taką zaczepkę, jednak pod komentarzem odezwała się inna użytkowniczka serwisu.

"Nie wszystkie dzieci dadzą się odpieluchować w wieku 6 miesięcy czy roku. Niektóre, z różnych przyczyn, korzystają z pieluchy znaczniej dłużej. Proponuję dokształcić się w tym temacie, a swoje zdziwienie skierować np. na rosnące ceny w biedronce ;. Pielucha u Henia czy nawet u Pana Radka to nie jest Pani, ani moje zmartwienie. Myślę, że Pani @m_rozenek ma wystarczający sztab odpowiednio wykształconych doradców i, o ile problem jest, rozwiążą go. Mokrego dyngusa życzę" – napisała.

Henryk Majdan 10 czerwca skończy 3 lata. Wielu rodziców czeka z ostatecznym odpieluchowaniem do ciepłych miesięcy. Bywa tak i to dość często, że jednego lata dziecko nie było jeszcze gotowe na naukę czystości, a zanim przyjdą kolejne ciepłe dni, maluch zbliża się do 3. urodzin. Są też dzieci, które mają zakładane pieluszki tylko do samochodu, czy na dłuższe spacery. 

Czy tak jest u synka celebryckiej pary? Tego się pewnie nie dowiemy, bo od jakiegoś czasu Małgorzata Rozenek nie daje się wciągać w potyczki słowne z fanami. 

A wy, kiedy odpieluchowałyście swoje dzieci?

Przeczytaj: Lato to idealny moment na odpieluchowanie dziecka. By poszło sprawnie kluczowe są 2 kwestie