Rozenek pozuje nad basenem w nowym domu. Internauci zaniepokojeni wyglądem Henia

2022-07-04 15:05

Małgorzata Rozenek jest wyjątkowo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Jest też jedną z najliczniej hejtowanych polskich celebrytek. Ostatnio wraz z rodziną przeprowadziła się do nowego domu, w którym ma do dyspozycji basen. Nagranie z małym Henrykiem, które zamieściła w sieci, podzieliło internautów.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: Instagram/ @m_rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek wciąż mierzy się ze złośliwymi komentarzami internautów. Że Henio jeszcze używa smoczka, że wyjechała sama z mężem na wakacje, że starszych synów nie pokazuje, ale z drugiej strony za dużo jest jej na Instagramie. Gwiazda często odpisuje hejterom i broni się dość zaciekle przed różnymi zarzutami. 

Ostatnio rodzina Majdanów jest w trakcie przeprowadzki. Celebrytka licznie relacjonuje swoje zmagania z mnóstwem nagromadzonych rzeczy. Podczas jednego z takich przeprowadzkowych dni, zdecydowała się na chwilę odpoczynku z małym Henrykiem. Rozenek siedziała na brzegu basenu mocząc nogi, a obok niej, kucał bawiąc się mały Henio. Widać było jego uda i bioderka - chłopczyk nie miał na sobie kąpielówek, był nago, co oburzyło część internautów. 

Dowiedz się: Małgorzata Rozenek o zakrywaniu twarzy dzieci przez celebrytów. "To jest dopiero zwracanie uwagi"

Dowiedz się: "Zostawiłam go dosłownie na 15 sekund". Rozenek-Majdan podzieliła się zabawną rodzicielską wpadką

Przeprowadzka, także była dla obserwujących konto Rozenek powodem do złośliwych komentarzy - o ilość rzeczy, zarabianie pieniędzy na pokazywaniu własnej prywatności, o konsumpcjonizm. Mimo to, uwadze "fanów",  nie umknął widok małego Henia chodzącego bez majtek. 

Małgorzata Rozenek
Autor: Instagram/ @m_rozenek Małgorzata Rozenek z Heniem - instastories

Choć temat budzi takie poruszenie wśród polskich rodziców, to psychologowie jasno wyjaśniają, że tematowi niepotrzebnie towarzyszy tak wiele emocji. 

Przeczytaj też: Małgorzata Rozenek "cieszy się seksem", choć małżeńskie łóżko dzielą z synkiem. Dla par ma prostą radę

Jak twierdzi Agnieszka Stein, psycholożka z ponad dwudziestoletnim stażem w pracy z dziećmi i rodzicami w głośnej teraz książce "Sexed pl", zapytana o nagość dzieci chociażby na plażach:

Seksualność jest taką sferą, w której wszelkie kwestie z nią związane traktujemy dość podejrzliwie, póki ktoś nam nie powie, że to co robimy, jest w porządku. Otóż: nie ma takiego zbioru zasad, co należy, a czego nie należy robić. (...) Wszyscy rodzice muszą sami znaleźć odpowiedź na pytanie, co według nich dla ich dziecka - w danej chwili i danej sytuacji - jest dobre, a co takie nie jest.