Starszy syn Krzysztofa Ibisza wciąż nie poznał braciszka. "Pani Gadżet" zdradziła dlaczego

2022-11-07 10:49

Od dawna wiadomo, że Krzysztof Ibisz ma dobre relacje ze swoją drugą żoną – Anną Nowak-Ibisz, popularną „Panią Gadżet”. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że ich 16-letni syn Vincent nie poznał jeszcze młodszego brata. Wyjawiła również, dlaczego tak się jeszcze nie stało.

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz
Autor: Screen/ Instagram @krzysztof_ibisz_official/ @anna_nowak_ibisz_official Starszy syn Krzysztofa Ibisza nie poznał jeszcze młodszego brata. „Pani Gadżet” zaproponowała wspólny obiad

Krzysztof Ibisz w ostatnim czasie jest aktywny w mediach społecznościowych, nie tylko ze względu na swoją karierę zawodową. Dzieli się również bardziej osobistymi przeżyciami, a wszystko za sprawą jego najmłodszego synka.

Mały Borys urodził się pod koniec września tego roku, a świeżo upieczony tata sumiennie wypełnia swoje obowiązki. Ostatnio podzielił się filmikiem podsumowującym pierwszy miesiąc opieki nad niemowlakiem.

Na uwagę zasługuje również fakt, że pomimo dwóch wcześniejszych rozwodów, Ibisz ma bardzo dobry kontakt z byłymi żonami i starszymi dziećmi. Jak się jednak okazało, przynajmniej jeden z nich nie poznał jeszcze młodszego brata.

W jednym z ostatnich wywiadów dla jastrzabpost.pl druga żona prezentera Anna Nowak-Ibisz, wyznała, jaki jest powód, że nie doszło jeszcze do spotkania jej syna Vincenta z najmłodszym synem prezentera.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz pokazał intymne zdjęcia z porodówki. Jego synek nosi oryginalne imię

Spis treści

  1. Zaproszenie na obiad od byłej żony
  2. Co „Pani Gadżet” przygotuje na obiad?

Zaproszenie na obiad od byłej żony

Anna Nowak-Ibisz zawsze podkreślała, że ma dobre relacje ze swoim byłym mężem. Chcąc, aby ich syn Vincent miał również dobre relacje z nową rodziną swojego taty, postanowiła zainicjować wspólny obiad.

— Czekamy na ten moment, kiedy będziemy mogli się spotkać na obiedzie, którego ja jestem inicjatorem. I wtedy rzeczywiście się poznamy — wyznała w wywiadzie dla portalu.

„Pani Gadżet” wyjaśniła, że powodem, dla którego wciąż jej syn nie poznał swojego młodszego brata, jest okres przeziębień.

— To jest na razie bardzo małe dziecko, a ludzie są poprzeziębiani. Chcemy zaczekać na odpowiedni moment i na pewno się spotkamy, może przed świętami, może po świętach. Czekamy na sygnał, kiedy to nastąpi, bo wiadomo, to jest małe dziecko — podkreśliła.

Zaznaczyła jednak, że jej były mąż cały czas jest w kontakcie z Vincentem.

Co „Pani Gadżet” przygotuje na obiad?

W wywiadzie dla portalu podkreśliła również, że bardzo dobrze gotuje i wymieniła, w jakiej kuchni czuje się najlepiej.

— Gotuję świetnie tradycyjnie, ale mam też swoje popisowe dania, robię też świetne sałatki. Jestem matką i kobietą gotującą. Dzisiaj ugotowałam już wspaniały rosół, z tego rosołu zrobiłam pomidorową na prawdziwych pomidorach. Zrobiłam też kotlety schabowe, jagnięce i kotlety z indyka. Ja tutaj nie ściemniam, ja gotuję — pochwaliła się.

Zobacz także: Wystarczy tydzień, by wzmocnić odporność dziecka. Siedmiodniowa dieta na przeziębienie

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza