"Szacun". Tak mama 3-letnich bliźniąt i świeżo narodzonych trojaczków ogarnia życie

2022-07-19 8:18

W przeciągu trzech lat dorobiła się pięciorga dzieci, po dwóch porodach. Ta mama jest niesamowita. Ale zadziwiają też jej 3-letnie córeczki, które dzielnie pomagają w karmieniu rodzeństwa. Ta rodzina udowadnia, że razem jest po prostu łatwiej i szczęśliwiej...

mama trojaczków
Autor: Instagram/ @filippaophelia Dwa porody i aż 5 dzieci. Ta kobieta jest niesamowita!

Michella Meier-Morsi to mama z Kopenhagi, o której media rozpisywały się już jakiś czas temu. Kobieta ma pięcioro dzieci, z dwóch ciąż. Z pierwszej, bliźniaczej ciąży urodziła dwie córeczki. Dwa lata później, ponownie zaszła w ciążę, tym razem z trojaczkami. Być może dlatego, że była w drugiej ciąży mnogiej, jej brzuch ciążowy był ogromny i potrafił układać się w zabawny, wysunięty do przodu kształt. 

Mama z Instagrama, po porodzie, dalej zadziwia. Cała rodzinka, w niesamowity sposób opiekuje się trojaczkami. Życie rodziców z pięciorgiem małych dzieci wygląda na intensywne, ale pełne szczęścia i śmiechu. Filmik, który Michella ostatnio udostępniła w swoich mediach społecznościowych, budzi zachwyt u innych mam. 

- Jesteś niesamowita, mam bliźnięta i zawsze zastanawiam się jak sobie radzą ludzie z trojaczkami. 

- O mój boże. Szacun!

- Jesteś Wonder Woman!

Zobacz także: Jej brzuch ciążowy był ogromny i wysunięty do przodu — jak wygląda po porodzie?

Trzeba przyznać, że zachwyty nie są przesadzone, z resztą zobaczcie same. 

Nie jest niczym dziwnym, że w opiekę nad trojaczkami mocno zaangażowany jest też ich tata. Ale oprócz niego, czynny udział w opiece mają także 3-letnie bliźniaczki. Często karmią jedno z młodszego rodzeństwa butelką z odciągniętym mlekiem, podczas gdy dwoje pozostałych ich mama karmi piersią. Bujają też maluszki w hamakach, by spały spokojnie i nie płakały. 

Ciężko sobie wyobrazić bycie na miejscu tej rodziny, ale trzeba przyznać, że są niesamowicie uroczy, a ich optymizm — zaraźliwy. 

Przeczytaj: Jak zajść w ciążę bliźniaczą: sposoby na zwiększenie szans na bliźniaki

Sprawdź: Poród wieloraczków - naturalny czy przez cesarskie cięcie?

Ciąża mnoga cz. 1