Szykuje się naklejkowe szaleństwo? Oto biedronkowy Gang Bystrzaków, zobacz świnkę Skarbonitkę i psa Dżi-Pi-Esa

2022-08-29 13:48

Kto nigdy nie zbierał naklejek na pluszaki z Biedronki, nie zna jeszcze specyfiki zakupów spożywczych w wersji "rodzice". Chociaż naklejkowe szaleństwo od wielu sezonów ogarnia nie tylko koszyki mam i tatusiów, ale też babć i cioć... Co w tym roku podbije serca najmłodszych? Świnka i pies z Gangu Bystrzaków raczej nie pozwolą rodzicom na pominięcie zbierania naklejek za zakupy.

zakupy z dzieckiem
Autor: Getty Images Jakie pluszaki będą do uzbierania w Biedronce w tym sezonie?

Nowy Gang Bystrzaków odnosi się dość mocno do sytuacji ekonomicznej na świecie i ma za sobą pewne przesłanie dotyczące oszczędzania. Jak czytamy na stronie Biedronki o nowych bohaterach naklejkowego szaleństwa:

Tym razem jest ich troje. Świnka Skarbonita pilnuje finansów gangu i podpowiada, jak znajdować produkty w korzystnych cenach, a jej supermocą jest „cena”. Jabłko Newton ma sprytny plan na wszystko i stawia na „jakość”. Trzeci członek supergrupy to Pies Dżi-Pi-Es symbolizujący „bliskość”, rekomendujący robienie zakupów blisko miejsca, gdzie mieszkamy, aby oszczędzać czas i pieniądze na dojazd. Cała trójka łączy siły w walce z inflacją i zachęca do oszczędzania.

Przedświąteczne zakupy Andrzeja Dudy. Zaszalał!

Dowiedz się: Nawet 3-latka można uczyć oszczędności i poszanowania pieniędzy. Zobacz jak to robić, bo warto

Jak łatwo się domyślić, w tym roku, sieć wymyśliła, by akcja Gangu Bystrzaków była połączona z wspieraniem akcji promocyjnych Biedronki. 

Inflacja wymusza na nas wszystkich uważniejsze zarządzanie swoim portfelem. Biedronka będąc blisko swoich klientów, postanowiła z pomocą uwielbianego gangu edukować, jednocześnie oferując możliwość realnych oszczędności w trakcie codziennych zakupów i nagradzania za dokonywanie korzystnych wyborów. - komentuje Aleksandra Surdyk-Kaptur, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka

Jak będzie wyglądało zbieranie naklejek tym razem?

Aby zbierać naklejki na pluszaki, trzeba będzie... oszczędzać. Tu do wyboru będą dwa sposoby - Tygodniowa Misja Oszczędzania i Wirtualny portfel.  Pierwszy zakłada oszczędzanie poprzez korzystanie z konkretnych, pojawiających się w danym tygodniu promocji. Drugi sposób to coś w rodzaju odkładania pieniędzy za produkty objęte promocją, z których dany procent automatycznie odkłada się w biedronkowym "portfelu".

Wysokość zaoszczędzonych kwot można sprawdzać na bieżąco w aplikacji lub na stronie moja.biedronka.pl. 

Przeczytaj: Płacisz dziecku za pozmywanie lub odkurzenie pokoju? Psychologowie mają zdanie na ten temat

Świnka Skarbonitka
Autor: materiały prasowe Świnka Skarbonitka
Pies Dżi-Pi-Es
Autor: materiały prasowe Pies Dżi-Pi-Es
Jabłko Newton
Autor: materiały prasowe Jabłko Newton

Za co naklejki i ile ich trzeba uzbierać?

Aby otrzymać pluszaka z Gangu Bystrzaków trzeba będzie uzbierać 50 naklejek przyklejonych w specjalnym albumie, dostępnym przy kasie. Tym razem ilość otrzymanych naklejek nie będzie zależna od kwoty wydanej na paragonie, a od kwoty zaoszczędzonej. Za każde zaoszczędzone w ramach biedronkowych akcji 6 zł będzie się należała 1 naklejka. 

Akcja potrwa do 19 listopada. Bystrzaki będzie można odbierać od 26.09.2022 do 3.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Sprawdź: Kieszonkowe – ile powinno wynosić i od jakiego wieku dawać dziecku kieszonkowe

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza