Szykuje się naklejkowe szaleństwo? Oto biedronkowy Gang Bystrzaków, zobacz świnkę Skarbonitkę i psa Dżi-Pi-Esa

2022-08-29 13:48

Kto nigdy nie zbierał naklejek na pluszaki z Biedronki, nie zna jeszcze specyfiki zakupów spożywczych w wersji "rodzice". Chociaż naklejkowe szaleństwo od wielu sezonów ogarnia nie tylko koszyki mam i tatusiów, ale też babć i cioć... Co w tym roku podbije serca najmłodszych? Świnka i pies z Gangu Bystrzaków raczej nie pozwolą rodzicom na pominięcie zbierania naklejek za zakupy.

zakupy z dzieckiem
Autor: Getty Images Jakie pluszaki będą do uzbierania w Biedronce w tym sezonie?

Nowy Gang Bystrzaków odnosi się dość mocno do sytuacji ekonomicznej na świecie i ma za sobą pewne przesłanie dotyczące oszczędzania. Jak czytamy na stronie Biedronki o nowych bohaterach naklejkowego szaleństwa:

Tym razem jest ich troje. Świnka Skarbonita pilnuje finansów gangu i podpowiada, jak znajdować produkty w korzystnych cenach, a jej supermocą jest „cena”. Jabłko Newton ma sprytny plan na wszystko i stawia na „jakość”. Trzeci członek supergrupy to Pies Dżi-Pi-Es symbolizujący „bliskość”, rekomendujący robienie zakupów blisko miejsca, gdzie mieszkamy, aby oszczędzać czas i pieniądze na dojazd. Cała trójka łączy siły w walce z inflacją i zachęca do oszczędzania.

Przedświąteczne zakupy Andrzeja Dudy. Zaszalał!

Dowiedz się: Nawet 3-latka można uczyć oszczędności i poszanowania pieniędzy. Zobacz jak to robić, bo warto

Jak łatwo się domyślić, w tym roku, sieć wymyśliła, by akcja Gangu Bystrzaków była połączona z wspieraniem akcji promocyjnych Biedronki. 

Inflacja wymusza na nas wszystkich uważniejsze zarządzanie swoim portfelem. Biedronka będąc blisko swoich klientów, postanowiła z pomocą uwielbianego gangu edukować, jednocześnie oferując możliwość realnych oszczędności w trakcie codziennych zakupów i nagradzania za dokonywanie korzystnych wyborów. - komentuje Aleksandra Surdyk-Kaptur, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka

Jak będzie wyglądało zbieranie naklejek tym razem?

Aby zbierać naklejki na pluszaki, trzeba będzie... oszczędzać. Tu do wyboru będą dwa sposoby - Tygodniowa Misja Oszczędzania i Wirtualny portfel.  Pierwszy zakłada oszczędzanie poprzez korzystanie z konkretnych, pojawiających się w danym tygodniu promocji. Drugi sposób to coś w rodzaju odkładania pieniędzy za produkty objęte promocją, z których dany procent automatycznie odkłada się w biedronkowym "portfelu".

Wysokość zaoszczędzonych kwot można sprawdzać na bieżąco w aplikacji lub na stronie moja.biedronka.pl. 

Przeczytaj: Płacisz dziecku za pozmywanie lub odkurzenie pokoju? Psychologowie mają zdanie na ten temat

Świnka Skarbonitka
Autor: materiały prasowe Świnka Skarbonitka
Pies Dżi-Pi-Es
Autor: materiały prasowe Pies Dżi-Pi-Es
Jabłko Newton
Autor: materiały prasowe Jabłko Newton

Za co naklejki i ile ich trzeba uzbierać?

Aby otrzymać pluszaka z Gangu Bystrzaków trzeba będzie uzbierać 50 naklejek przyklejonych w specjalnym albumie, dostępnym przy kasie. Tym razem ilość otrzymanych naklejek nie będzie zależna od kwoty wydanej na paragonie, a od kwoty zaoszczędzonej. Za każde zaoszczędzone w ramach biedronkowych akcji 6 zł będzie się należała 1 naklejka. 

Akcja potrwa do 19 listopada. Bystrzaki będzie można odbierać od 26.09.2022 do 3.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Sprawdź: Kieszonkowe – ile powinno wynosić i od jakiego wieku dawać dziecku kieszonkowe