Tego dnia miał odebrać żonę i noworodka ze szpitala. Zginął w wypadku

2024-01-12 10:20

28-latek miał tego dnia odebrać partnerkę i nowo narodzone dziecko ze szpitala. Niestety, świeżo upieczony tata nie zdążył poznać swojego upragnionego dziecka. Zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło w Odolanowie. Życie stracił także jego przyjaciel, który jechał z nim autem. Rannych w wypadku zostało jeszcze pięć innych osób, w tym niemowlę.

Tragiczny wypadek
Autor: Screen/Facebook/@wlkp24.info Tego dnia miał odebrać żonę i noworodka ze szpitala. Zginął w wypadku samochodowym

Do tragicznego wypadku doszło 11 stycznia około godziny 9:00 na trasie Ostrów Wielkopolski – Odolanów (woj. wielkopolskie). W zderzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe.

28-letni mężczyzna zginął na miejscu. Do szpitala trafiło pięć rannych osób w tym niemowlę.

Zobacz także: Zginął 4-letni chłopczyk podróżujący z babcią. Prokuratura: winę ponosi motorniczy

Nocny wypadek w Zastowie pod Krakowem

Potworny wypadek w Odolanowie

W tragicznym wypadku w Odolanowie brały udział trzy samochody osobowe, które uległy poważnemu uszkodzeniu. Jeden pojazd dachował.

W akcji ratunkowej brały udział 4 zastępy straży pożarnej PSP Ostrów Wielkopolski i zastęp OSP KSRG Odolanów. Na miejsce przyjechała także policja i pogotowie ratunkowe.

— Zostaliśmy powiadomieni o zdarzeniu drogowym w miejscowości Odolanów, gdzie doszło do zderzenia trzech pojazdów. Niestety śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, pięć osób zostało przetransportowanych do szpitala, gdzie jedna z nich zmarła. Aktualnie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora, wyjaśniane są okoliczności wypadku — mówi mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz.

Wśród rannych jest kilkumiesięczne niemowlę, dwie kobiety i jeden mężczyzna.

Miał odebrać żonę i noworodka ze szpitala

Jak podają media 28-letni mężczyzna, który zmarł na miejscu to znany w okolicy DJ, mieszkaniec Sulmierzyc z powiatu krotoszyńskiego. Tego dnia miał odebrać partnerkę i nowo narodzone dziecko z ostrowskiego szpitala.

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal shiningbeats.pl mężczyzna przez wiele lat był rezydentem klubu Magnes w Woli Rychwalskiej, w przeszłości pełnił tę funkcję także w klubach Seven Heaven w Legnicy i Heaven w Lesznie.

Drugą ofiarą wypadku w Odolanowie okazał się jego 19-letni kolega.

Przyczyna wypadku w Odolanowie

Z nieoficjalnych informacji przekazanych przez gloswielkopolski.pl wynika, że kierowca audi wyprzedzał ciąg aut i doprowadził do zderzenia na prostym odcinku drogi.

Policja na razie nie udziela żadnych informacji. Trwa przesłuchiwanie świadków.

Czytaj także: Tragiczny wypadek na Żoliborzu. 3-latek został porażony prądem, był pod opieką matki

Ojciec chciał przestawić samochód. Nie widział, że za nim jest niemowlę

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza