Urocza świąteczna tradycja u Lewandowskich. Trwa od sześciu lat, odkąd pojawiły się dzieci

2022-12-27 10:38

Anna Lewandowska nie szczędzi na swoim instagramowym koncie kadrów z rodzinnych świąt. Po obszernej fotorelacji z Wigilii, bożonarodzeniowego poranka, w drugi dzień świąt przyszła kolej na kilka fotek przestawiających pewną świąteczną tradycję trenerki. Związana jest ona z córkami Klarą i Laurą.

Urocza świąteczna tradycja u Lewandowskich. Trwa od sześciu lat, odkąd pojawiły się dzieci
Autor: instagram/@annalewandowskahpba Urocza świąteczna tradycja u Lewandowskich. Trwa od sześciu lat, odkąd pojawiły się dzieci

Żona Roberta Lewandowskiego uwielbia dzielić się z fanami kadrami ze swojego prywatnego życia. Na jej instagramowym profilu regularnie pojawiają się zdjęcia z córkami. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia trenerka podzieliła się sześcioma uroczymi kadrami, które zostały wykonane na przestrzeni sześciu lat. Okazuje się, że odkąd Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami, ten konkretny kadr stał się ich rodzinną tradycją.

Przeczytaj: Anna Lewandowska wyznała, że poroniła. "Nie oceniajmy kobiet, które często w ciszy walczą"

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar

Anna Lewandowska pozuje z dziećmi przy choince. To ich coroczna świąteczna tradycja

Co roku dumna mama fotografuje się z dziećmi odwrócona tyłem na tle choinki. Za każdym razem trzyma córki na rękach. Pierwsza fotka pochodzi z 2017 roku – na fotografii widać tylko starszą córkę – Klarę, którą mama trzyma z boku na biodrze. Dopiero na zdjęciu z roku 2020 do mamy i siostry dołączyła mała Laura. Zdjęcia doskonale obrazują to, jak szybko leci czas i jak błyskawicznie rosną nasze dzieci. Wszystkie kadry są bardzo urocze i niewątpliwie skłaniają do refleksji, by cieszyć się z każdej chwili spędzonej z pociechami.

Nasza mała tradycja – podpisała zdjęcia trenerka.

Obserwatorzy Anny Lewandowskiej zachwyceni byli kadrami. Pod fotografiami nie zabrakło wielu czułych słów.

Piękna tradycja – napisała aktorka Katarzyna Zielińska.

Tradycji stało się zadość, czekałam na to zdjęcie, piękna pamiątka – podkreśliła fanka.

Przeczytaj: "Jak wy miewam chwile zwątpienia i wyrzuty sumienia". Anna Lewandowska szczera jak nigdy wcześniej