Urocze rodzinne zdjęcie znad morza? Ten trik stal się prawdziwym hitem

2023-07-12 10:53

Rodzinne zdjęcie z wakacji jest wspaniałą pamiątką. Ten prosty trik pozwala na uchwycenie nietuzinkowego kadru i daje wiele radości przy jego tworzeniu. Jeżeli jedziesz nad morze, musisz to wypróbować.

Dziewczynka na plaży
Autor: Getti Images/Instagram/@aynsleyovard Urocze rodzinne zdjęcie znad morza? Ten trik stal się prawdziwym hitem

Rodzinne zdjęcie z wakacji to must have każdego wyjazdu. Niekiedy jednak nie wiemy, jak uchwycić wyjątkowe chwile z całą rodziną lub przekonać starsze maluchy do spojrzenia w obiektyw telefonu. Nad morzem jest przecież tyle rzeczy do zrobienia.

Ten trik udostępniony przez pewną mamę na Instagramie @aynsleyovard stał się w ostatnim czasie prawdziwym hitem. Pozwala na zrobienie uroczego i bardzo oryginalnego zdjęcia znad morza. Co więcej, nie ma opcji, że któreś z dzieci nie spojrzy w stronę obiektywu.

Zobacz także: Też zrób taki filmik swojemu maluchowi! Genialny pomysł na podsumowanie roku z życia dziecka

Krzysztof Ibisz z malutkim synkiem nad morzem

Rodzinne zdjęcie z wakacji

Wakacje mijają bardzo szybko. Robiąc zdjęcia, utrwalmy te cudowne wspomnienia. Zrobienie zdjęcia dziecku nie jest jednak proste. Maluch rzadko zatrzyma się na dłużej w jednym miejscu, spojrzy w obiektyw i zrobi uroczą minę lub szeroki uśmiech.

Jednym z rozwiązań jest robienie zdjęć znienacka. Warto przy tym zniżyć się do poziomu dziecka,  co pozwala na zachowanie odpowiednich proporcji i bardziej naturalnego efektu. Można przy tym ukucnąć, położyć się na kocu lub usiąść na piasku.

Jeżeli jednak nasz kilkulatek jest nadzwyczaj ruchliwy i zamiast spojrzeć w naszą stronę, woli kopać dołki, ratunkiem jest ten prosty trik. Trik, który stał się prawdziwym hitem i pozwala na uchwycenie uroczego kadru całej rodziny, a nie tylko dziecka.

Urocza pamiątka znad morza

Aynsley Ovard Jorgensen jest mamą trójki dzieci, która na swoim profilu w mediach społecznościowych postanowiła przetestować zrobienie nietuzinkowego rodzinnego zdjęcia znad morza.

Nagranie obejrzało już ponad 60 tysięcy osób, a pod postem pojawiło się setki komentarzy. Każdy chce to wypróbować.

Na udostępnionym nagraniu możemy zobaczyć, jak Aynsley układa telefon na piasku, a następnie wokół niego obrysowuje kształt serca. Kolejnym krokiem jest zabranie aparatu i wykopanie dołka w wybranym kształcie. W zadanie angażują się zarówno rodzice, jak i dzieci.

Po skończeniu aparat układa się na dnie, ustawiając samowyzwalacz i… wystarczy spojrzeć do dołka. Efekt jest niesamowity.

„To obecnie najsłodszy trend” – podsumowała pod postem młoda mama.

Takie rodzinne zdjęcie znad morza jest nie tylko przepiękną pamiątką, ale dodatkowo może być wspaniałym prezentem dla dziadków.

Czytaj także: Nie "zepsuj" swego dziecka w wakacje. Tych błędów nie wolno ci popełnić

Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko. Zborowska pokazała córkę na wakacjach

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza