Urodziła w aucie, ale takiej reakcji lekarzy się nie spodziewała. Niezwykłe nagranie

2023-04-06 13:37

Niezwykłym nagraniem ze szpitalnego parkingu podzieliła się pewna mama, która nie zdążyła na czas na porodówkę i swoje dziecko urodziła w samochodzie. Gdy dotarła na miejsce, czekał na nią cały personel oddziału położniczego, który przywitał ją gromkimi brawami. Te kadry udowadniają, że jeśli chodzi o porody - nic nigdy nie jest pewne.

Urodziła w samochodzie, mimo że do szpitala zostało tylko 2 minuty drogi. Czekał na nią tłum medyków
Autor: TikTok/ @mickyu93 Urodziła w samochodzie, mimo że do szpitala zostało tylko 2 minuty drogi. Czekał na nią tłum medyków

Gdy zbliża się termin porodu każda mama układa w swojej głowie jego różne scenariusze. Zastanawia się, w jaki dzień on przypadnie, o jakiej porze dnia, ile będzie trwał. Do głowy przychodzą także obawy. Co jeśli nie rozpoznam skurczy lub odejścia wód płodowych i nie zdążę na czas do szpitala? Co, jeśli po drodze trafię na korek? To zachowanie zupełnie naturalne i normalne. Boimy się, bo nie wiemy, co tak naprawdę nas czeka. Porodu naturalnego nie da się po prostu zaplanować i przewidzieć, co potwierdza historia tej mamy.

Jak przygotować plan porodu?

Urodziła w samochodzie, mimo że do szpitala zostało tylko 2 minuty drogi

Mowa o tiktokerce, która prowadzi profil o nazwie @mickyu93. W jednym ze swoich ostatnich postów kobieta postanowiła wrócić do wspomnień z dnia narodzin swojej trzeciej pociechy. Okazało się, że jej mała córeczka tak się spieszyła na świat, że urodziła się w samochodzie w drodze do szpitala.

"Urodziła w samochodzie, chociaż do szpitala było zaledwie dwie minuty" - podpisała filmik dumna mama.

Na nagraniu, które najprawdopodobniej zarejestrował jej mąż, widzimy moment, kiedy kobieta siedzi w samochodzie przed szpitalem, a dziecko odbiera od niej cała grupa medyków. Lekarze i pielęgniarki, gdy zobaczyli zdrową, malutką dziewczynkę, byli pod ogromnym wrażeniem dokonań jej mamy i zaczęli głośno klaskać i krzyczeć „Gratulacje”. Na twarzy kobiety zaś rysowały się zaś jednocześnie radość, ulga i niedowierzanie, że tak to wszystko się potoczyło.

Internauci także pospieszyli z gratulacjami i słowami uznania pod adresem dzielnej mamy.

„Świetna robota mamo”.

„Piękny poród. Dobrze, że wszystko się dobrze skończyło”.

„Mamo byłaś niesamowita. Wszystkiego dobrego dla was” – pisali.

Dziękując im za dobre słowa w jednym z komentarzy dzielna mama przyznała, że drugie swoje dziecko też o mało nie urodziła w samochodzie. Dodała także, że swój trzeci poród odbył się w pojeździe, bo gdy zaczęła się akcja porodowa, musiała poczekać na męża, który musiał dotrzeć z pracy do domu, by zabrać ją do szpitala.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza