Włodarczyk atakowana za bycie mamą na pełen etat. Hejterom odpowiada z uśmiechem, ale dosadnie

2023-02-01 12:33

Odkąd Agnieszka Włodarczyk została mamą, opieka i wychowanie małego Milana stały się dla niej priorytetem. Aktorka nie wraca do pracy w zawodzie, bo, jak sama przyznaje, woli spędzać czas ze swoim dzieckiem. Nie podoba się to części jej fanów. Zarzucają jej, że zaprzepaściła dorobek artystyczny, a bycie influencerem to rodzaj "upadku". Aktorka odpowiedziała z uśmiechem, ale zdecydowanie.

Agnieszka Włodarczyk
Autor: Instagram/ @agnieszkawlodarczykofficial Agnieszka Włodarczyk odpowiada na zarzuty fanów o zaprzepaszczenie kariery.

Agnieszka Włodarczyk, odkąd została mamą, aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Relacjonuje na nich wychowywanie synka i ich wspólne podróże. Aktorka została mamą w wieku 40 lat. Milan ma dziś półtora roku, a fani dość często krytykują fakt, że jego mama nie wraca do pracy zawodowej, tylko zamiast tego aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, publikując na nich treści parentingowe i sporo reklam. 

Jakiś czas temu, aktorka odnosiła się do bycia pełnoetatową mamą w bardziej zawoalowany sposób.

- Jak to jest, że kobieta, która wcześniej była hedonistką, potrafi zrezygnować ze swoich zajawek, pasji, pracy i nic jej to nie robi. Myślałam, że zostanie we mnie ta stara/ młoda Aga. A tu nic prawie. Nie wiem, może to kwestia dojrzałości, a może to co wcześniej sprawiało mi radość przestało mnie interesować - pisała w jednym z instagramowych postów. 

Dziś, wywołana przez cześć obserwatorów, mówi wprost, że nie wraca póki co do typowej pracy i jest jej z tym bardzo dobrze. 

Przeczytaj też: Mamy złe na Włodarczyk, bo boi się o Milana: "na placach zabaw sporo agresji"

Co potrafi 2-letnie dziecko?

Sprawdź: Agnieszka Włodarczyk szczerze o weselu z dzieckiem: "Dłużej się nie dało"

Niedawno Włodarczyk wrzuciła na Instagramie post, w którym wraz z własną mamą przebiera się w różne, wygodne, dresowe zestawy, do tego obydwie panie tańczą w rytm piosenki Shaggiego. Ich wygłupy bardzo przypadły do gustu części fanów, którzy chwalili babcię Milana za to, jak młodo wygląda. Z drugiej strony, pojawiło się też wiele, krytycznych opinii, co do kariery aktorki. 

Włodarczyk postanowiła więc odpowiedzieć internautom na Insta Stories. Zaczęła z ironią.

- Pod moim postem ostatnim, z mamą i z tymi wygłupami pojawiły się jakieś bardzo poważne przemyślenia, jakieś bardzo poważne zarzuty, że tak dzisiaj wygląda dorobek artystyczny, że jak można upaść tak nisko i być influencerem. Naprawdę? Naprawdę ktoś jeszcze myśli, że to robi na mnie wrażenie, że mi to zepsuje humor, albo że poczuję się źle i pomyśle: "o boże, powinnam wrócić do pracy".

Ja nie wrócę póki co do normalnej pracy, to jest mój wybór, to jest moja wola, moja przyjemność bycia z własnym dzieckiem i nie zamieniłabym tego na żadną ambitną pracę. Także tyle w temacie

- podsumowała swoją wypowiedź. 

Jej podejście, wielu fanom bardzo przypadło do gustu.

- To jest chyba najambitniejsza praca! Tak dziecko wychować, żeby nie robiło dram komuś na IG - skomentowała osoba, której wiadomość przytacza aktorka. 

Zobacz: Włodarczyk o podejściu do poświęceń dla dziecka. "Zrezygnowałam z zajawek, pasji, pracy i nic mi to nie robi"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza