Wrocław: Zaginęła matka z 2-miesięcznym dzieckiem. "Zagrożenie dla zdrowia lub życia"

2023-12-19 16:37

Wyszła z domu z małym synkiem i już nie wróciła. Zrozpaczona rodzina nie ma kontaktu z 27-letnią kobietą od niedzieli wieczór. Policja apeluje o pomoc w sprawie odnalezienia mieszkanki Wrocławia.

Zaginiona mieszkanka Wrocławia: 27-letnia matka z dzieckiem
Autor: Facebook.com / Gdziekolwiek Jesteś Zaginiona mieszkanka Wrocławia: 27-letnia matka z dzieckiem

Pochodząca z Azerbejdżanu 27-letnia Adila Mehdiyeva w niedzielę 17 grudnia wieczorem wyszła z 2-miesięcznym synkiem z mieszkania przy ul. Sikorskiego we Wrocławiu i od tej pory rodzina nie ma z nią kontaktu. Kobieta ma długie ciemne włosy, 165 cm wzrostu, brązowe oczy i prosty nos. W chwili wyjścia z domu ubrana była w zieloną kurtkę z kapturem, czarne dresowe spodnie i jasne buty. Nie ma ze sobą wózka dla dziecka, lecz prawdopodobnie ma przy sobie telefon, który jest nieaktywny od dnia zaginięcia.

Policjant uratował 2-miesięcznego chłopca

Kobieta słabo mówi po polsku, porozumiewa się w języku angielskim. Przechodziła już epizody depresyjne i może potrzebować pomocy lekarza, jak czytamy na facebookowym profilu "Gdziekolwiek jesteś".

- Apelujemy o pomoc do ewentualnych świadków, którzy w niedzielę w okolicy ulicy i mostu Sikorskiego między 19.20 a 20 widzieli 27-letnią kobietę z dzieckiem. Ich informacje mogą pomóc w poszukiwaniach - mówi asp. Aleksandra Freus z wrocławskiej policji.

Policjantka potwierdziła, że działania WOPR na Odrze w rejonie zamieszkania Adily były związane z poszukiwaniem kobiety i jej synka.

Jeśli widziałeś/widziałaś poszukiwaną kobietę lub jej dziecko, albo masz informację na temat miejsca ich pobytu, skontaktuj się z dyżurnym Komisariatem Policji Wrocław-Stare Miasto pod nr tel. 47 871 31 31 bądź z najbliższą jednostką policji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza