Zosia Zborowska pokazała młodszą córkę. Jaśmina to skóra zdjęta z Nadzi

2024-06-04 11:14

Zosia Zborowska to jedna z tych znanych mam, które nie pokazują twarzy swoich dzieci w mediach społecznościowych, ani na okładkach kolorowych magazynów. Od początku była w tym konsekwentna i córki pokazuje tylko tyłem lub bokiem. Nie sposób jednak nie dostrzec uderzającego podobieństwa.

Zborowska pokazała młodszą córkę, Jaśminę.
Autor: Instagram/ @zborowskazofia Zborowska pokazała młodszą córkę, Jaśminę.

Zosia Zborowska pokazuje swoje dzieci tylko w dalszych kardach, z pochylonymi główkami, ustawione bokiem lub tyłem do kamery. Mimo to, widać ogromne podobieństwo pomiędzy znaną mamą, a jej córkami. Zwłaszcza gdy aktorka publikuje swoje własne fotografie z dzieciństwa. Jaśmina, Nadzia i Zosia z dzieciństwa są jak klony. Wszystkie urodziły się z gęstymi i długimi włosami. Podobieństwo pod tym kątem jest niesamowite. 

Ostatnio Zborowska wrzuciła zdjęcie niespełna 3-tygodniowej Jaśminy, na którym można podziwiać jej bujną czuprynę. Czyż nie wygląda uroczo?

Sprawdź: Kiedy przestanie być "łyse" i jaki będzie mieć kolor włosów? Ważne informacje o dziecięcych fryzurach

Zosia Zborowska wspomina ciążę: "Musiałam zrezygnować z dwóch seriali, miałam czerniaka, było na mnie polowanie"

Do kogo podobne są córki Zborowskiej?

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona nie upubliczniają wizerunku swoich dzieci. Dziś już każdy się do tego przyzwyczaił, ale gdy na świat przyszła ich pierworodna córka - teraz już niespełna 3-letnia Nadziejka - aktorka była zasypywana pytaniami o pokazanie buzi dziewczynki. Z przekąsem więc doklejała do zdjęć córki twarz swojego męża, znanego siatkarza, Andrzeja Wrony lub swoją własną, twierdząc, że Nadzia szybko się zmienia i raz wydaje się podobna do mamy, a innym - do taty.

Takie zabawy z Photoshopem kończyły się śmiesznymi komentarzami, jak wtedy gdy znany trener Quczaj podpisał jedno ze zdjęć Zborowskiej:

"Czym karmicie malutką? Sam marzę o takiej brodzie? Czy to jednak wyssana z mlekiem matki?"

- skomentował zabawnie jedno ze zdjęć z doklejoną twarzą Andrzeja Wrony. 

Dziś najwyraźniej wszyscy dali Zborowskiej spokój w kwestii wizerunku jej własnych dzieci, bo nie bawi się już programami graficznymi w podobny sposób. 

Zobacz: Zborowska pokazała zdjęcie z córką. Qczaj nie wytrzymał "Czym karmicie malutką?"

Jaśmina, Nadzia i Zosia Zborowska z dzieciństwa są jak klony

Nie da się jednak nie zauważyć podobieństwa pomiędzy siostrami, a znaną mamą pod kątem fryzur... Zarówno Nadzia, jak i Jaśmina ewidentnie wdały się w swoją znaną mamę, która od urodzenia miała długie i gęste, ciemne włosy. Jaśmina, podobnie jak jej starsza siostra niebawem już będzie musiała nosić kucyk, który był charakterystyczny dla maleńkiej Nadzi. 

Zobaczcie same na zdjęciach, które wrzuciła aktorka na swój Instagram. Co za geny! 

Zobacz też: Dlaczego niektóre dzieci rodzą się z długimi włosami?

Zosia Zborowska w dzieciństwie
Autor: Instagram/ @zborowskazofia Zosia Zborowska w dzieciństwie
Nadzia w okresie niemowlęcym
Autor: Instagram/ @zborowskazofia Nadzia w okresie niemowlęcym
Córka Zborowskiej i Wrony - Jaśmina
Autor: Instagram/ @zborowskazofia Córka Zborowskiej i Wrony - Jaśmina