Została sama w 19. tygodniu ciąży. Zaczęła randkować i znalazła super tatę dla swojego dziecka

2023-10-16 9:18

Chłopak nie chciał ani jej, ani ich dziecka, więc zostawił ją, gdy była w ciąży. Megan wiedziała, że zasługuje na miłość, a jej córka - na fantastycznego tatę. Uznała, że skoro faceci wiążą się z kobietami z dziećmi, to może zechcą związać się również z przyszłą mamą. Zaczęła umawiać się przez internet i trafiła na świetnego mężczyznę.

Kobieta w ciąży z mężczyzną na spacerze w parku
Autor: Getty images Została sama w 19. tygodniu ciąży. Zaczęła randkować i znalazła super tatę dla swojego dziecka

Megan Dowling została sama, gdy była w 19. tygodniu ciąży. Jej chłopak rzucił ją, ponieważ stwierdził, że nie jest gotowy na dzieci. Dziewczyna była załamana, ale się nie poddała. Wiedziała, że nie będzie łatwo, ale stwierdziła, że najlepszym sposobem na nieudaną miłość jest nowa miłość. Postanowiła zapisać się do aplikacji randkowej i znaleźć partnera dla siebie i ojca dla swojego nienarodzonego dziecka. Zdziwiła się, jak wielu mężczyzn chciało się z nią umawiać. 

Radka w ciąży? Czemu nie?

Megan wahała się, czy zapisać się do portalu randkowego i czy ujawnić w nim, że oczekuje dziecka. Ale obejrzała program telewizyjny o ciężarnych, które utworzyły sobie takie profile w aplikacjach i stwierdziła, że to sprawdzi. Szybki rekonesans na portalach pokazał, że było na nich wiele kobiet oczekujących dziecka i wielu mężczyzn, dla których ciąża kandydatki na randkę nie stanowiła problemu.

"Byłam zdumiona liczbą facetów chcących wychować dziecko innego mężczyzny" - powiedziała Megan w rozmowie z dailymail.co.uk. Ale skoro tylu mężczyzn wiąże się z kobietami z dzieckiem, to dlaczego nie mieliby umawiać się z ciężarnymi?

Megan zapisała się do aplikacji randkowej. Była zdecydowana, bo tłumaczyła sobie, że zasługuje na miłość tak samo jak inne dziewczyny. Nie ukrywała, że jest w ciąży i otwarcie mówiła o tym, że została sama po trwającym 9 miesięcy nieudanym związku. Przyznawała, że najbardziej zależy jej na kimś, z kim stworzy rodzinę dla swojego dziecka. Chociaż ma kontakt ze swoim byłym chłopakiem i informowała go o przebiegu ciąży, to jednak wiedziała, że nie będzie on aktywnym ojcem dla ich maluszka. 

Czytaj również: Poradnik dla samotnych mam - jak uzyskać pomoc, pieniądze i lokum?

Rodzina patchworkowa – najczęstsze problemy

Spotkała mężczyznę życia

Megan nie przypuszczała, że jej profil spotka się z takim zainteresowaniem. Po jakimś czasie umawiania się, znalazła mężczyznę swojego życia. To 43-latek, który ma własne dzieci z poprzedniego związku i wie doskonale, czym jest rodzicielstwo. Wspierał ją bardzo w ostatnich tygodniach ciąży i przy porodzie - Megan pod koniec września urodziła dziewczynkę. Kobieta nie chciała zmuszać go do wychowywania nieswojego dziecka, ale on sam stwierdził, że jest świadomy tego, z czym wiąże się umawianie na randki z ciężarną kobitą. 

„Nigdy nie wyobrażałam sobie, że w mojej sytuacji będę w stanie znaleźć tak autentyczną osobę. Bardzo mi pomógł i sprawił, że poczułam się kochana” – powiedziała Megan w wywiadzie. Jak mówi, jej nowy chłopak daje jej poczucie bezpieczeństwa, pomaga gotując i opiekując się nią w szpitalu. Ma nadzieję, że jej historia doda odwagi innym dziewczynom, które zostały same z dzieckiem i boją się, że już nigdy nie będą szczęśliwe z innym mężczyzną. 

Katarzyna Jungowska o Grażynie Szapołowskiej: Byłam samotną matką. Mama pomogła mi wychować córkę!
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza