Największa frajda na upalne dni - zabawki ogrodowe do zabawy wodą

2021-08-02 8:42

Większość dzieci kocha wodę latem. Nie da się jednak całych wakacji spędzić nad morzem, czy jeziorem. Dla tych, którzy mają do dyspozycji działkę, czy przydomowy ogródek, idealnym rozwiązaniem, by uszczęśliwić i zająć na długo dzieci będą zabawki ogrodowe do zabawy wodą. Niejeden dorosły pewnie też się skusi na taką rozrywkę.

zabawki ogrodowe do zabawy wodą
Autor: Getty Images zabawki ogrodowe wodne

Spis treści

  1. Rodzaje zabawek ogrodowych do zabawy wodą
  2. Nasz przegląd zabawek wodnych do zabawy wodą

Upalne lato cieszy, ale niekiedy też męczy. Nie da się lepiej schłodzić organizmu, jak podczas kąpieli i zabaw z wodą. Nawet do przedszkoli, dzieci przynoszą kostiumy, by wesoło wspólnie szaleć w basenikach. Wodnych atrakcji jest całe mnóstwo. Dla maluszków i starszych dzieci. A nawet dla dorosłych. Dobra zabawa gwarantowana! Jakie zabawki ogrodowe do zabawy wodą znajdziemy w sklepach? Jakie kupić dzieciom do własnego ogródka? Sprawdziłyśmy!

Rodzaje zabawek ogrodowych do zabawy wodą

Jest w czym wybierać, na rynku dostępnych jest całe mnóstwo zabawek. Część z nich to „dmuchańce”, które po spuszczeniu powietrza zajmują mało miejsca, a więc można je zabrać na wakacje.

Zobacz także: Zabawki basenowe - pontony, piłki, materace, zabawki basenowe dla niemowląt

  • Zabawki basenowe – dla szczęśliwców, którzy w ogrodzie posiadają basen, idealnym wyborem będą zabawki do gier – siatkówki wodnej, czy koszykówki. Można także pomyśleć o zabawkach do nurkowania dla dzieci. Takie zabawki toną, a starsze dziecko może bawić się w ich podwodne poszukiwania.
  • Ślizgawki – wystarczy możliwość podłączenia do wody, by beztroskiemu szaleństwu nie było końca. To zabawa, która wciągnie też dorosłych. Oprócz tradycyjnych ślizgawek można pomyśleć też o specjalnych, wodnych boiskach do gry.
  • Wodne place zabaw – to już większy koszt, zwłaszcza, jeśli kupujemy plac zabaw dla starszych dzieci. Za to taki wodny przydomowy plac zabaw z pewnością ucieszy każde dziecko latem.
  • Kurtyny wodne i zraszacze – to świetna zabawa. Dzieci ganiają się pod nimi, a przy okazji schładzają rozgrzaną skórę.
  • Pistolety i bomby wodne – to kolejne szaleństwo, które pokocha cała rodzina. Wodna bitwa to gwarancja dobrej zabawy w upalny weekend.

Nasz przegląd zabawek wodnych do zabawy wodą

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza