STYLISTKA DLA DZIECI – nowa moda wśród rodziców

2013-11-14 9:25

Z pomocy stylisty korzystają już nie tylko osoby dorosłe - szczególnie gwiazdy i celebryci. Coraz częściej zdarza się, że rodzice powierzają fachowcom skompletowanie garderoby dla... swoich maluchów. Pozwala im to oszczędzić czas i daje pewność, że dziecko będzie ubrane w najmodniejsze ubrania sezonu. Czy moda na stylistę dla dzieci się przyjmie?

nowa moda dla dzieci
Autor: _photos.com

Stylista dla dzieci nie tylko pomaga rodzicom w zakupach, ale także wybiera gotowe zestawy ubrań. Tak dobiera garderobę, żeby dziecko miało gotowe komplety na każdą okazję.
– W tej chwili już kompletuję garderobę dla dwójki dzieci, dla pięcioletniego chłopczyka i dwunastoletniej dziewczynki. Zgłosił się do mnie ich tato z prośbą o pomoc, ponieważ organizuje zaręczyny (są to jakby ponowne zaręczyny) i chce zrobić niespodziankę żonie, która bardzo zwraca uwagę na to, jak dzieci chodzą ubrane. Natomiast on kompletnie nie ma pojęcia – tłumaczy w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle,  Małgorzata Przyłęcka, stylistka.

Kto decyduje się na zatrudnienie stylisty dla dzieci

Z pomocy fachowców korzystają także pary, które dopiero spodziewają się dziecka. W takich sytuacjach, styliści pomagają skompletować wyprawkę.

– Cena takiej usługi mniej więcej zaczyna się od pięćdziesięciu złotych wzwyż. Wzwyż, to zależy, czego rodzice ode mnie oczekują. Czy oczekują, żebym z nimi robiła zakupy, czy żebym to zrobiła sama – wyjaśnia stylistka.

Coraz częściej, na zatrudnienie stylistów decydują się także sklepy z odzieżą dziecięcą. Dzięki temu rodzice mogą skorzystać z fachowej pomocy na miejscu, przy okazji zakupów.

Neewseria. Agencja informacyjna