STYLISTKA DLA DZIECI – nowa moda wśród rodziców

2013-11-14 9:25

Z pomocy stylisty korzystają już nie tylko osoby dorosłe - szczególnie gwiazdy i celebryci. Coraz częściej zdarza się, że rodzice powierzają fachowcom skompletowanie garderoby dla... swoich maluchów. Pozwala im to oszczędzić czas i daje pewność, że dziecko będzie ubrane w najmodniejsze ubrania sezonu. Czy moda na stylistę dla dzieci się przyjmie?

Stylista dla dzieci nie tylko pomaga rodzicom w zakupach, ale także wybiera gotowe zestawy ubrań. Tak dobiera garderobę, żeby dziecko miało gotowe komplety na każdą okazję.
– W tej chwili już kompletuję garderobę dla dwójki dzieci, dla pięcioletniego chłopczyka i dwunastoletniej dziewczynki. Zgłosił się do mnie ich tato z prośbą o pomoc, ponieważ organizuje zaręczyny (są to jakby ponowne zaręczyny) i chce zrobić niespodziankę żonie, która bardzo zwraca uwagę na to, jak dzieci chodzą ubrane. Natomiast on kompletnie nie ma pojęcia – tłumaczy w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle,  Małgorzata Przyłęcka, stylistka.

Kto decyduje się na zatrudnienie stylisty dla dzieci

Z pomocy fachowców korzystają także pary, które dopiero spodziewają się dziecka. W takich sytuacjach, styliści pomagają skompletować wyprawkę.

– Cena takiej usługi mniej więcej zaczyna się od pięćdziesięciu złotych wzwyż. Wzwyż, to zależy, czego rodzice ode mnie oczekują. Czy oczekują, żebym z nimi robiła zakupy, czy żebym to zrobiła sama – wyjaśnia stylistka.

Coraz częściej, na zatrudnienie stylistów decydują się także sklepy z odzieżą dziecięcą. Dzięki temu rodzice mogą skorzystać z fachowej pomocy na miejscu, przy okazji zakupów.

Neewseria. Agencja informacyjna
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza