Chłopiec po raz pierwszy usłyszał głos mamy

2017-09-19 12:45

Nasz mały bohater filmu od urodzenia był głuchy. Od narodzin żył w kompletnej ciszy. Dzięki aparatowi słuchowemu chłopczyk po raz pierwszy mógł usłyszeć głos swojej mamy. 

Chłopiec
Autor: materiały prasowe

Nasz mały bohater to Artur, chłopiec, który urodził się z wadą słuchu. Jego rodzice włożyli wiele starań, aby dziecko mogło usłyszeć głos swoich najbliższych. Moment wkładania aparatu słuchowego dla naszego bohatera był nie lada wyzwaniem. Niespecjalnie mu się to podobało, ale mina chłopca, gdy po raz pierwszy usłyszał głos mamy mówi wszystko.

Film pokazuje przemianę w zachowaniu małego dziecka, gdy po raz pierwszy jest wstanie usłyszeć głos najbliższej osoby. Do tej pory ten mały człowiek jedynie otaczony światem ciszy. Aparat słuchowy - niby mała rzecz - a zmieniła dotychczasowe życie maluszka i dała mu możliwość słuchania własnej mamy. Ten niesamowity moment został uwieczniony na filmie! Warto poświęcić chwilkę i otworzyć materiał który ściska za serce.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza