Konkurs "Słodkie Strony dla Dzieci": wygraj słodkości i karnety do parku rozrywki - wyniki!

2015-06-21 12:48

W naszym nowym konkursie "Słodkie Strony dla Dzieci" możecie wygrać słodkości od Cukierni Miodowa i karnety do Parku Rozrywku Julinek. Przeczytajcie, co zrobić, by otrzymać nagrody!

konkurs
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe W Konkursie "Słodkie Strony dla Dzieci" do wygrania są słodkości i karnety do parku rozrywki!

Spis treści

  1. Konkurs "Słodkie strony dla dzieci": nagrody
  2. Konkurs "Słodkie strony dla dzieci": zadanie konkursowe
  3. Konkurs "Słodkie strony dla dzieci": zasady udziału

Dziękujemy za udział w konkursie! Oto lista laureatek i laureatów!Nagroda główna - kokardeczka10 nagród pocieszenia:1. madziaT.2. Justrzna3. basiast4. bąbelek5. Andree6. Belaiela7. xjustx8. tatawariata9. justyna2229310. mlodunciaSerdecznie gratulujemy i prosimy o przesłanie danych (imię i nazwisko, adres, numer telefonu i login z forum) na adresy e-mail: asierant@grupazpr.pl i ksobotka@grupazpr.pl

Przepraszamy również za opóźnienie wysyłki nagród w konkursie Bielenda - nagrody właśnie do nas dotarły i dziś je wysyłamy :)___________________________________________________________

Dzieci uwielbiają słodkości i dobrą zabawę. Dlatego z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy specjalny konkurs: zobaczcie, co trzeba zrobić, by wygrać i jakie nagrody na was czekają!

Konkurs "Słodkie strony dla dzieci": nagrody

W konkursie "Słodkie strony dla dzieci" do wygrania jest jedna nagroda główna oraz 10 zestawów - nagród pocieszenia. W sumie nagrodzimy więc 11 uczetników.

  • 1 nagroda główna: voucher na duży tort + karnet open do Parku Rozrywki Julinek (dla 2 osób dorosłych + 2 dzieci, do wykorzystania przez cały 1 dzień na wszystkie atrakcje)

  • 10 nagród pocieszenia: vouchery na 4 małe torciki z Cukierni Miodowa + karnet open do Parku Rozrwyki Julinek (dla 1 osoby, do wykorzystania przez cały 1 dzień na wszystkie atrakcje)

Konkurs "Słodkie strony dla dzieci": zadanie konkursowe

Aby móc wygrać jedną z nagród, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki jest Twój wymarzony deser?

>>>Biorę udział!>>>

Konkurs "Słodkie strony dla dzieci": zasady udziału

1. Aby móc dodać odpowiedź, trzeba być zarejestrowanym na forum. Zarejestrować możesz się w tym miejscu

2. Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem forum, wystarczy się zalogować

Konkurs trwa od 01.06.2016 do 14.06.2016

Zapoznaj się również z regulaminem konkursu.

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy również na stronę internetową Cukierni Miodowa: www.cukiernia-cafe.pl oraz na profil oraz na profil cukierni na Facebooku: fb.com/miodowacafe

julinek kolejny
Autor: materiał archiwalny
torcik
Autor: materiał archiwalny
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza