Ksiądz dał uczniowi tysiąc złotych za "szóstkę" z religii. Teraz można zgarnąć kolejne pieniądze!

2024-07-09 15:04

Ksiądz Sebastian Picur z Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Duchowny regularnie publikuje różne nagrania na TikToku. W jednym z filmików ksiądz dał uczniowi tysiąc złotych za "szóstkę" z religii. Teraz duchowny postanowił ponownie zaoferować młodzieży pieniądze do zarobienia. Co należy zrobić? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

Ksiądz
Autor: Pixabay / screen z TikToka

Ksiądz dał uczniowi tysiąc złotych za "szóstkę" z religii. Teraz ogłosił kolejną zabawę

Ksiądz Sebastian Picur jest bardzo aktywny na TikToku. Duchowny regularnie publikuje różne nagrania, a jego konto jest obserwowane przez ponad 800 tysięcy osób. Ksiądz w ostatnim czasie opublikował filmik, na którym dał jednemu z uczniów tysiąc złotych w kopercie za ocenę celującą z religii na koniec roku szkolnego. "Jeśli masz 5 lub 6 z religii na świadectwie, możesz zgarnąć 1000 zł. Co zrobić, żeby wygrać tysiaka? Po pierwsze oznacz w komentarzu swoją najlepszą besti z klasy i napisz, dlaczego warto mieć 6 lub 5 z religii na świadectwie. Po drugie, udostępnij ten filmik. Po trzecie zaobserwuje mnie na Instagramie, TikToku oraz YouTube" - powiedział ksiądz Sebastian Picur. I jak powiedział, tak zrobił. Pieniądze trafiły do osoby, której komentarz zgarnął najwięcej lajków.

Ksiądz ogłosił konkurs dla uczniów. Można ponownie wygrać tysiąc złotych

Ksiądz Sebastian nie poprzestał jednak na jednorazowej zabawie. W ostatnim czasie ogłosił kolejny konkurs, w którym można wygrać tysiąc złotych. Wymyślił proste zadanie, które z pewnością będzie cieszyło się dużą popularnością wśród młodzieży.

"Turniej w Brawl Stars, w którym możesz wygrać tysiąc złotych. Co zrobić, aby wziąć udział w turnieju? Zaobserwuj mnie i udostępnij ten filmik. Poza tym w komentarzu oznacz swoich najlepszych przyjaciół i napisz, dlaczego w czasie wakacji warto chodzić do kościoła na mszę świętą" - podkreślił duchowny. Co sądzicie o takich konkursach organizowanych przez duchownego? Uważacie, że mają rację bytu? Dajcie nam znać w komentarzach!

Które świadczenia przysługują po urodzeniu dziecka?

Jakie imiona noszą dzieci znanych mam?

Pytanie 1 z 21
Jakie imię nosi młodsza siostrzyczka Liama, syna Mariny i Wojciecha Szczęsnych?