Balony na roczek - balony na pierwszą imprezę urodzinową

2021-07-14 14:55

Balony na roczek to doskonały pomysł na przystrojenie mieszkania z okazji pierwszych urodzin dziecka. Dlaczego? Po pierwsze to atrakcyjna i prosta w zamontowaniu dekoracja, po drugie: na pewno wzbudzi zachwyt jubilata. Balony to bowiem ulubiona zabawka każdego dziecka.

Balony na roczek - balony na pierwszą imprezę urodzinową
Autor: Getty images Balony na pierwszą imprezę urodzinową

Balony na roczek są chętnie poszukiwaną dekoracją urodzinową. Dają doskonały efekt, a są tanie. Wystarczy kupić kilkanaście balonów, nadmuchać je i porozwieszać w mieszkaniu, pokoju dziecka, a od razu zamienią się w salę przyjęć! Dodatkowo, balony to ulubiona zabawka dzieci - są lekkie, łatwo je podrzucać, kopać czy machać nimi do woli. Stanowią też doskonałe tło do fotograficznej sesji na roczek.

Balony na roczek są tanie, ale oczywiście można pokusić się o ich droższe wersje. Około 100 zł kosztuje butla z helem, która wystarczy na napełnienie ok. 50 balonów. Dzięki gazowi balony na roczek będą unosić się pod sufit.

Jakie balony na roczek wybrać? Można dopasować je kolorystycznie do płci dziecka, można wybrać te ozdobione wizerunkiem ulubionych bohaterów dziecka - opcji jest wiele, a internet pomoże zrealizować niemal każdy pomysł rodzica.

Zobacz, jakie balony na roczek możesz kupić już teraz.

Czytaj również: Dekoracje na roczek: jakie dekoracje wybrać na pierwsze urodziny dziecka?

Prezent na chrzest dla chłopca: co warto kupić? [GALERIA]

Zabawki dla niemowląt: jak wybrać prezent dla niemowlaka? [TOP 20 zabawek]

W co się bawić z niemowlęciem?