Najpiękniejsze życzenia dla matki chrzestnej z okazji Dnia Matki. 5 pięknych i zabawnych życzeń

2023-05-16 10:18

26 maja składamy życzenia nie tylko mamom, ale i mamom chrzestnym oraz teściowym. Jakie życzenia dla matki chrzestnej na Dzień Matki warto złożyć? Poznaj 5 wzruszających, ale i zabawnych propozycji.

Sentencje dla mamy chrzestnej na Dzień Mamy
Autor: Getty Images Z okazji Dnia Mamy warto złożyć życzenia również mamie chrzestnej

Dzień Mamy to radosne i wyjątkowe święto wszystkich mam — nie tylko tych biologicznych! Tego dnia dziękujemy za opiekę, troskę, czułość i cierpliwość wszystkim mamom, które poświęcają swój czas i uwagę, by nam pomóc i wesprzeć w trudnych momentach. Warto złożyć życzenia wszystkim ważnym kobietom w swoim otoczeniu - mamom, teściowym, a także mamom chrzestnym.

Czego można życzyć z okazji Dnia Mamy chrzestnej? Tego samego, co mamie biologicznej — radości, szczęścia, zdrowia, spełnienia marzeń. Jeśli dodatkowo podziękujemy jej za troskę i zainteresowanie, pokażemy, że jest dla nas ważna, wywołamy uśmiech na jej twarzy. Mama chrzestna to wyjątkowa osoba i warto wyrazić jej wdzięczność tego dnia.

Spis treści

  1. Życzenia na Dzień Matki dla chrzestnej

Życzenia na Dzień Matki dla chrzestnej

Życzenia dla mamy chrzestnej mogą być wzruszające i piękne, ale i zabawne lub dowcipne. Czego życzyć chrzestnym 26 maja?

1. Wesołe życzenia dla mamy chrzestnej na Dzień Mamy

Dzisiaj wszystkich mam jest święto,więc ja o chrzestnej swojej pamiętam.Chociaż mnie nie urodziłaś,to zawsze obecna w mym życiu byłaś.Więc dziś wysyłam szczere życzenia,uśmiechu, radości, szczęścia i powodzenia.

2. Wzruszające życzenia dla chrzestnej na Dzień Matki

Pamiętam o Tobie nie tylko 26 maja, ale to właśnie dzisiaj pragnę złożyć Ci szczególne życzenia — w końcu to Ty przy chrzcie zostałaś moją drugą mamą. Niech wszystko układa Ci się pomyślnie, zdrowie dopisuje, a wszystkie marzenia błyskawicznie się spełniają.

3. Poruszające życzenia dla mamy chrzestnej na Dzień Mamy

Mamo Chrzestna,powtarzasz mi ciągle, że jestem Twoją ulubioną chrześnicą.W tym dniu chcę Ci wyznać, że jesteś najlepszą chrzestną, jaką mogłam sobie wymarzyć.Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, moja druga Mamusiu!

4. Szczere życzenia dla chrzestnej na Dzień Matki

Dla najlepszej w świecie Chrzestnej,od zawsze w moim życiu obecnej,składam życzenia z okazji Dnia Mamy,i bukiet życzeń przeze mnie obiecany.

5. Piękne życzenia dla chrzestnej na Dzień Mamy

Rodziców chrzestnych rola jest ważna i dlatego dzisiaj – w Dniu Matki –złożyć chciałem podziękowania.Za miłość, wsparcie i wszystkie starania.I przy okazji również życzenia –wszystkiego najlepszego, najskrytszych marzeń spełnienia.Wiele radości i pomyślności!

Czytaj: Cytaty na Dzień Matki. 7 najpiękniejszych sentencji dla wszystkich mam

Ciasto na Dzień Mamy. 3 słodkie i pyszne upominki

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza