Pieluszki wielorazowe – wsparcie w nauce korzystania z nocnika

2014-08-01 8:00

Pieluchy wielorazowe pozwalają wesprzeć domowy budżet, są także przyjazne dla środowiska. Dlatego świeżo upieczonym rodzicom firma Simed proponuje ekonomiczne rozwiązanie – pieluchy wielorazowe Mila, które dodatkowo pomagają nauczyć dziecko korzystania z nocnika.

pieluchy wielorazowe
Autor: _materialy_prasowe

Pieluszki wielorazowe oraz otulacze Mila, wyposażone w wkład z bambusem, są szczególnie polecane w czasie, gdy dziecko uczy się korzystać z nocnika. Wkład bambusowy uwalnia pod naciskiem niewielką ilość wilgoci, co sprawia, że maluch czuje, że ma mokro. To pozwala mu zrozumieć proces fizjologiczny „przyczyna-skutek” i skutecznie wspierać naukę.
Bambus jest tkaniną naturalną, delikatną, antybakteryjną. Pieluchy wielorazowe i otulacze Mila nie wywołują uczuleń i zmniejszają ryzyko powstawania odparzeń, pozwalając skórze dziecka swobodnie oddychać. Stosowanie pieluch wielorazowych Mila wspomaga również rozwój stawów biodrowych.

Więcej informacji na stronie internetowej www.simed.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza