Sceny, jak z horroru, które zobaczyła niania elektroniczna - twój bąbelek też tak wygląda?

2022-02-16 13:16

Radzimy miłośnikom horrorów - nie obserwujcie bobasów w trakcie seansu. Nie wiemy, czy jesteśmy bardziej rozbawione, czy przerażone tymi zdjęciami z kamer, które pokazują rodzice w Internecie. Jedno jest pewne, warto mieć taką fotkę w albumie. Śmiechu co nie miara!

zdjęcia z elektronicznej niani
Autor: Instagram/ @strangepods Takie zapisy zdjęć z elektronicznej niani mogą budzić przerażenie

W byciu rodzicem oprócz momentów chwytających za serce, są też takie typowo komiczne, jakby żywcem wyrwane z zabawnego filmu. Takie chwile są zbawieniem dla skołatanych nerwów. My rodzice, czasami robimy sobie żarty z życia rodzinnego, żeby jakoś przetrwać trudy rodzicielstwa. Tak właśnie jest z nagraniami z niań elektronicznych w trybie nocnym. 

Choć na co dzień maluszki są słodkie, w trybie nocnym, na niani elektronicznej, wyglądają niekiedy, jak bohaterowie filmów grozy. Podglądając maluchy, możemy się zorientować, że nie zawsze, gdy nie śpią, zaczynają płakać lub wołać rodziców. I wtedy zaczyna się przedstawienie. Gdy otworzą oczka, albo robią dziwne pozy w łóżeczkach mogą przerażać. Jeszcze zabawniejsze są, gdy zaczynają chodzić po pokoju w pół śnie.

Niesamowite zdjęcia rozbawionych rodziców, jakie znalazłyśmy w Internecie, przedstawiają też niekiedy ich samych, pochylających się nad łóżeczkami, jak zjawy. Wystarczy uchwycić dobry moment i urocze zdjęcie do albumu gotowe! Macie takie foteczki w swoich zbiorach rodzinnych pamiątek?

Przeczytaj też: Niania elektroniczna - jaką elektroniczną nianię warto kupić? Ranking 2021

Dziecięce historie z dreszczykiem: niesamowite opowieści internautów

Zobaczcie przezabawne, ale też "creepy" fotki, które zrobili inni rodzice: