Wiemy już, jak w styczniu dostać dodatkowe 500 plus na dziecko. Co się zmieni w wypłatach 500 plus?

2021-11-24 13:50

Od stycznia wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące między innymi dodatkowego świadczenia 500 plus. W ramach Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego rodzice będą mogli otrzymać kolejne pieniądze na dzieci. Sprawdź, komu będzie przysługiwało drugie 500 plus na dziecko i jakie zmiany w wypłacaniu świadczeń czekają nas od stycznia?

Ile pieniędzy dostaną rodzice od stycznia?
Autor: Getty images

Nowe 500 plus będzie świadczeniem wypłacanym dodatkowo, czyli oprócz dotychczasowego świadczenia 500 plus. Takie ustalenia przyjął sejm uchwalając Polski Ład dla rodzin.Nowe 500 plus to element Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego.

Sprawdź, komu będzie przysługiwało drugie 500 plus na dziecko. Wejdź do GALERII i zobacz, jakie zmiany czekają cię w wypłacaniu świadczeń czekają nas od stycznia?

Czytaj również: Zasiłek rodzinny na dziecko w 2021 roku – dokumenty, dochód, ile wynosi rodzinne

500 plus po rozwodzie przy opiece naprzemiennej

Świadczenia dla samotnej matki: jakie wsparcie może otrzymać kobieta samotnie wychowująca dziecko?

M jak mama - Becikowe - kto może je otrzymać? Ile wynosi zapomoga? 
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza