Naklejki hybrydowe - idealny produkt dla zabieganych mam? Testujemy hit TikToka!

2024-03-08 10:17

Manicure hybrydowy to hit wśród mam. Zapewnia trwałą stylizację, która utrzymuje się nawet miesiąc, co pozwala oszczędzić czas na ciągłe malowanie paznokci. Regularne wizyty w gabinetach to jednak logistyczne wyzwania dla zabieganych kobiet. Czy trwały manicure może być jeszcze łatwiejszy? Redaktorki M jak mama przetestowały nowość, która jest hitem TikToka.

Naklejki hybrydowe na paznokcie - test redaktorek

Zobacz też: Przetestowałyśmy magnetyczne rzęsy i przepadłyśmy. Sprawdziłyśmy tańsze i droższe i mamy jedno "ale"

Hybrydowe naklejki na paznokcie

Hybryda w naklejce ma być sposobem, który zapewni profesjonalny manicure, który z łatwością wykona się w domowym zaciszu. Do jej aplikacji nie potrzeba niczego oprócz lampy UV, którą kupimy dziś niemal wszędzie wydając od 30 do maksimum 200 złotych. 

Metoda okrzyknięta hitem TikToka może być ponadto alternatywą dla osób uczulonych na tradycyjną hybrydę czy też primery niezbędne przed aplikacją tradycyjnego lakieru hybrydowego. Czy rzeczywiście warto wypróbować tę metodę?

Hybrydowy manicure może być jeszcze prostszy?

Lata temu rynek wprost zalały lakiery hybrydowe. Najpierw uznawane były tylko za metodę salonową, później zaczęły trafiać do indywidualnych klientek. W międzyczasie wiele kobiet pokochało prostsze i szybsze w aplikacji lakiery hybrydowe 3w1, które zawierały w sobie bazę, właściwy kolor i top, bez konieczności nakładania wielu warstw produktu. Teraz, jak obiecują producenci, aplikacja hybrydy w domach może być jeszcze prostsza. 

Hybryda w naklejce. Czy to metoda godna polecenia?

Redaktorki M jak mama przetestowały hybrydowe naklejki dwóch marek. Jak podejść do ich aplikacji? Na ile ta metoda rzeczywiście jest prosta i szybka? Czy hybryda w naklejkach jest opłacalna cenowo? Jak długo się utrzymuje na paznokciach i jak usunąć naklejki przed odnowieniem stylizacji? Czy naklejki hybrydowe nie niszczą tak paznokci, jak tradycyjna wersja manicure? Na te wszystkie pytania odpowiedź znajdziecie w 6. odcinku "Królowych Matek". 

Przeczytaj: „Tylko 5 minut dziennie i cellulit zniknął”. Warto było wypróbować ten sposób

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza