Agnieszka Włodarczyk zaśpiewała synkowi hit sprzed lat. Nie wyrzucisz go z głowy

2022-10-04 14:06

Agnieszka Włodarczyk w swoich mediach społecznościowych podzieliła się nagraniem, na którym śpiewa piękną piosenkę swojemu synkowi. Choć nie jest to utwór typowo dla dzieci, to idealnie nadaje się, by śpiewać go dziecku o każdej porze dnia. Nie tylko na dzień dobry, a także na wyciszenie dziecka wieczorem po całym dniu.

Agnieszka Włodarczyk
Autor: Instagram / agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk udostępniła wideo w swoim Instastories. Na nagraniu widać niby zwykłą scenkę z rodzinnego życia, na której mama karmi swojego synka łyżeczką. Gdy jednak włączymy głos, usłyszymy jak aktorka pięknie śpiewa synkowi. Agnieszka Włodarczyk wybrała dla małego Milana niecodzienną jak dla dziecka piosenkę. Nie jest to żaden dziecięcy hit, ale stara wzruszająca piosenka o poetyckiej treści...

Przeczytaj także: Wpływ muzyki na rozwój mowy - czy warto śpiewać dziecku i włączać mu piosenki?

M jak mama - Pierwsza książeczka dla dziecka

„Tylko Ty umiesz wymyślać mi świat”

Artystka znana jest ze swoich zdolności wokalnych. Nic dziwnego, że jej obserwatorzy zachwycili się jej wykonaniem. W wiadomościach prywatnych dopytywali aktorkę, co to za utwór.

Agnieszka Włodarczyk śpiewa synkowi i przypomina piękny stary hit. Będziesz go śpiewać przez cały dzień
Autor: Instagram/@agnieszkawłodarczykofficial Agnieszka Włodarczyk śpiewa synkowi i przypomina piękny stary hit

Agnieszka Włodarczyk szybko odpowiedziała im, publikując screenshota z serwisu YouTube, na którym widać tytuł i wykonawcę piosenki.

Okazuje się, że to stary utwór z 1987 – „Sen na pogodne dni” w wykonaniu Beaty Bartelik.

Zobaczcie, jakie piękne słowa ma ta piosenka:

„Z włosów moich pleść warkocza i w dłoniach spać. Tylko Ty umiesz wymyślać mi świat, Sprzedać uśmiech na dzień dobry bym mogła wstać.

Jesteś moim najlepszym snem, Snem jaki przyszło mi teraz śnić, Snem na same pogodne dni, Z Tobą będzie mi dużo lżej Niż wczoraj gdy miałam do jutro wejść, Z Tobą smutku już będzie dużo mniej

O tak, będę Cię kochać jak ptak, W długa podróż Cię zabiorę, nie będziesz sam. Tylko Ty możesz mnie kochać jak nikt, Proszę więc w to uwierz mi i otwórz drzwi.

Jesteś moim najlepszym snem, Snem jaki przyszło mi teraz śnić, Snem na same pogodne dni, Z Tobą będzie mi dużo lżej Niż wczoraj gdy miałam do jutro wejść, Z Tobą smutku już będzie dużo mniej.”

Utwór wpada w ucho i naprawdę uzależnia od słuchania. Jak widać po małym Milanie bardzo podoba się także małym dzieciom.

Przeczytaj także: Agnieszka Włodarczyk szczerze o weselu z dzieckiem: "Dłużej się nie dało"