Będzie znów naklejkowe szaleństwo w Biedronce. Sieć szykuje nowy gang pluszaków

2024-07-10 10:30

Wszystko na to wskazuje, że wzorem poprzednich lat sieć sklepów Biedronka i w tym roku ruszy ze swoją kultową już akcją lojalnościową. Nowy gang pluszaków pojawi się tradycyjnie z końcem sierpnia. Jakie maskotki zastąpią ubiegłoroczne Mocniaki?

Będzie znów naklejkowe szaleństwo w Biedronce. Sieć szykuje nowy gang pluszaków
Autor: materiały prasowe Będzie znów naklejkowe szaleństwo w Biedronce. Sieć szykuje nowy gang pluszaków

Po sukcesach Świeżaków, Słodziaków, Fajniaków, Swojaków, Bystrzaków i Mocniaków Spółka Jeronimo Martins Polska planuje kolejny program lojalnościowych dla klientów. Znak towarowy już podobno został zarejestrowany, podaje portal wiadomoscihandlowe.pl.

Co kupić dziecku, które wszystko ma?

Dzieci uwielbiają pluszaki z Biedronki

Sieć sklepów Biedronka już od 8 lat pod koniec sierpnia co roku startuje ze swoją akcją lojalnościową, w której główną rolę odgrywają maskotki. Za zrobienie zakupów na odpowiednią kwotę, klienci otrzymują naklejki, które później mogą wymienić na pluszaka lub książę z bohaterami akcji. By dostać pluszaka za darmo, do tej pory należało uzbierać 60 naklejek. Za 30 można było kupić maskotkę za połowę regularnej kwoty – czyli za 24,99 zł.

Z pierwszą akcją tego typu sieć wystartowała w 2016 roku. Wszyscy wówczas oszaleli na punkcie Świeżaków. Po niej pojawiły się kolejne, którym zawsze towarzyszyło ważne przesłanie. Przez lata w ramach akcji popularyzowano jedzenie owoców i warzyw, zdrowej żywności czy zachęcano do ochrony środowiska. Klienci, mimo że co roku by dostać naklejkę, muszą więcej wydać w sklepie, nadal chętnie biorą udział w programie.

Nowy gang maskotek w Biedronce

Jak podaje portal wiadomoscihandlowe.pl wszystko wskazuje na to, że i w tym roku pod koniec wakacji ruszy kolejna akcja promocyjna sieci. Jak czytamy, operator sklepów Biedronka w połowie czerwca zgłosił do Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej dwie nazwy. Mowa o Gangu Paneciaków oraz Gangu Fantastyczniaków. Jak czytamy dalej, chwilę wcześniej spółka Jeronimo Martins Polska do Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) zgłosiła także nazwę Gang Produkciaków.

Na tym jednak śledztwo portalu się nie skończyło. Ustalono jeszcze, że w maju tego roku sieć wykupiła także odpowiednie domeny internetowe pod każdą z trzech wymienionych nazw: gangplaneciakow.pl, gangfantastyczniakow.pl i gangprodukciakow.pl.

Podobne działania prowadzone były w ubiegłym roku, kiedy obok wybranego Gangu Mocniaków, firma rozważała takie nazwy jak: Gang Spryciaków i Gang Cudaków.

Która nazwa z trzech proponowanych podoba wam się najbardziej? Jaki gang typujecie na ten rok?

 

Gęś Pipa kontra Ziemniak Pou. Która maskotka będzie hitem wakacji 2024?

Pamiętasz piosenki Fasolek?

Pytanie 1 z 11
Od czego zaczyna się wielka przygoda? Niezbędne są: