Chciał pokazać córce, jak korzystać z huśtawki. Skończyło się interwencją strażaków

2022-12-01 14:35

Paul Clark, ojciec czwórki dzieci, podczas jednej z wizyt na placu zabaw, przeżył zabawną przygodę. Chciał pokazać córce, jak korzystać z huśtawki sprężynowej, niestety niedoszacował swoich gabarytów i utknął w urządzeniu. Na pomoc lekkomyślnemu tacie musieli przybyć strażacy.

Chciał pokazać córce, jak korzystać z huśtawki, utknął w trakcie instruktażu. Żona nagrała wszystko
Autor: Getty images/Facebook @Tyla Chciał pokazać córce, jak korzystać z huśtawki, utknął w trakcie instruktażu. Żona nagrała wszystko

Zabawny filmik z udziałem Paula stał się wiralem w sieci. Udostępniono go na facebookowym profilu Tyla, zaś nagrała go jego żona, która była świadkiem całego zdarzenia.

Przeczytaj: Te 10 rzeczy wskazuje, że mężczyzna będzie dobrym ojcem

Najczęstsze błędy wychowawcze, które popełniają rodzice

Tata utknął w huśtawce sprężynowej

Nagranie nie pokazuje, jak Paulowi udało się wejść do huśtawki. Widzimy za to jego nieudolne próby wyjścia z urządzenia. W pewnym momencie pomaga mu kilkuletnia córka, ale jej próby okazują się bezowocne. Mężczyzna próbuje samodzielnie przekręcić się w huśtawce tak, by móc z niej wyjść, ale niestety nie udaje mu się to.

Po 30 minutach nieudolnych wysiłków, żona mężczyzny wezwała na pomoc strażaków. Ci przy użyciu specjalistycznego sprzętu, uwolnili Paula z tarapatów. Możemy się tylko domyślać, że już nigdy nie wpadnie na tego typu pomysły.

Żona miała ubaw po pachy. Internauci mają do niej pretensje

Przez niemal całe nagranie słyszymy w tle głos żony Paula, która po prostu pęka ze śmiechu nagrywając całe zajście. Internauci mają do niej żal, że zamiast pomóc mężowi, zajmowała się filmowaniem.

Prawdopodobnie nie zaklinowałby się tak mocno, gdyby mama na samym początku odłożyła aparat i próbowała mu pomóc.

Dlaczego jego żona nie trzymała go nieruchomo, żeby mógł wstać, tylko stała śmiejąc się i filmując go? – wytykali błędy kobiecie.

Jedna z obserwatorek jednak stanęła w jej obronie, podkreślając, że kobieta nagrała cudowną rodzinną pamiątkę. Z tej sytuacji cała rodzina z pewnością będzie się śmiać przez długie lata.

Krytyczne słowa padały także pod adresem samego taty, choć należy podkreślić, że negatywnych komentarzy było tak niewiele. Większość osób oglądających filmik była po prostu rozbawiona do łez – tak jak żona Paula. My zresztą też.

Przeczytaj także: 6 zadań młodego taty. Tak wzmocni związek z partnerką i nawiąże więź z maluszkiem

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza