Córka Lewandowskich trafiła do szpitala. "Los pokrzyżował nasze plany… To była ciężka doba"

2022-09-27 9:05

Od czasu meczu reprezentacji Polski z Holandią na warszawskim Stadionie Narodowym, gdzie Anna Lewandowska kibicowała mężowi Robertowi, gwiazda wraz z córkami spędzała dni w rodzinnych stronach. Miłe chwile w gronie bliskich przerwały jednak trudy rodzicielstwa. Anna wraz z jedną z córek trafiła do szpitala.

Anna Lewandowska z córkami
Autor: Instagram/ @annalewandowskahpba Anna Lewandowska z córkami - Klarą i Laurą.

Córki trenerki, sądząc po jej relacjach na Instagramie, przez ostatnie dni bawiły się wesoło z dziadkami i dalszą rodziną. Rodzinne kadry przerwało jednak zdjęcie jednej z dziewczynek na szpitalnym łóżku. "To była ciężka doba" - pożaliła się Lewandowska. Co się stało?

Zobacz też: Pobyt z dzieckiem w szpitalu: jakie prawa ma rodzic?

Lewandowski GORZKO po meczu z Walią. Nie ma co świętować

Dowiedz się także: Asia Opozda jest w szpitalu z miesięcznym synkiem. "Warunki są skandaliczne."

Po rodzinnym weekendzie Anna miała spędzić czas w Warszawie, gdzie zaplanowano sportowe wydarzenie, którego była gościem specjalnym. Niestety, plany przerwały kłopoty zdrowotne jednej z jej córek. 

Jako ambasadorka programu SKS miałam dziś wspierać aktywność fizyczną dzieci na warszawskim Torwarze. Ale, niestety, los pokrzyżował nasze plany… To była ciężka doba. Na szczęście wracamy do zdrowia - napisała trenerka.

Przeczytaj: Anna Lewandowska o wychowywaniu córek w Hiszpanii. Ekspertka ma pewne zastrzeżenie do jej metod

To ironia losu, bo dzień wcześniej pokazując kadry z rodzinnego domu, Anna pisała, że w dzisiejszych czasach liczy się tylko rodzina i zdrowie. Pisała wtedy:

To była fajna, rodzinna niedziela. Zawsze doceniam ten czas. Bo co w dzisiejszym życiu może być ważniejsze niż rodzina i zdrowie!

Trenerka nie ujawniła, która z jej córeczek trafiła do szpitala ani też, jaka była dokładna przyczyna hospitalizacji. Niezależnie od tego - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Anna Lewandowska instastories
Autor: Instagram/ @annalewandowskahpba Anna Lewandowska instastories