Gimnastyczka bez nóg spodziewa się dziecka. "Niemożliwe nie istnieje"

2023-01-16 16:34

Znana amerykańska gimnastyczka, która urodziła się bez nóg, ogłosiła właśnie, że spodziewa się dziecka. Nie ukrywa, że ludzie często pytają ją, czy to w ogóle możliwe w jej przypadku. Niedowiarkom odpowiada szczerze i bez skrępowania.

Gimnastyczka bez nóg spodziewa się dziecka. Niemożliwe nie istnieje
Autor: Instagram/@jenbricker Gimnastyczka bez nóg spodziewa się dziecka. "Niemożliwe nie istnieje"

Jennifer Bricker-Bauer to niesamowita osobowość świata sportu. Gimnastyczka przyszła na świat bez nóg, ale od początku udowadnia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Polska publiczność poznała ją dzięki programowi Martyny Wojciechowskiej „Kobieta na krańcu świata”. Jennifer pojawiła się w trzecim odcinku jej cyklu. Kilka dni temu dziennikarka pochwaliła się wspaniałą wiadomością, którą dostała od swojej bohaterki – Jennifer będzie mamą.

Kiedy zaleca się inwazyjne badania prenatalne?

Gimnastyczka bez nóg jest w ciąży. „Niemożliwe nie istnieje”

Martyna Wojciechowska podzieliła się na Instagramie uroczym zdjęciem, które wysłała jej Jennifer Bricker-Bauer. Na fotografii widać gimnastyczkę z mężem Dominikiem Bauerem, którzy uradowani trzymają w swoich dłoniach pozytywny test ciążowy. To oznacza, że Jennifer jest w ciąży i już za kilka miesięcy zostanie mamą.

Gdy sportsmenka wyszła za mąż, od razu deklarowała, że zamierza powiększyć swoją rodzinę.

Więc tak, planujemy mieć dzieci. Własne i adoptowane – powiedziała w książce Martyny Wojciechowskiej „Co chcesz powiedzieć światu”.

Przyznała także, że ludzie często pytają ją, czy w ogóle może zajść w ciążę.

Przecież macica, narządy rodne kobiety nie należą do nóg, są w brzuchu, więc nie widzę przeszkód – odpowiadała im.

Jak podkreśla Martyna Wojciechowska Jennifer po raz kolejny udowadnia, że „niemożliwe nie istnieje”.

Jennifer Bricker-Bauer zna już płeć swojego dziecka

Na swoim instagramowym profilu Jennifer opublikowała niedawno filmik, w którym zdradza płeć maleństwa. Widzimy na nim jej męża Dominika, który trzyma w dłoniach dużego czarnego balona z napisem „Dziewczynka czy chłopiec”. Jennifer zaś przebija go szpilką po uroczystym odliczaniu przez najbliższych. Z środka wysypuje się niebieskie confetti, które oczywiście oznacza, że na świat przyjdzie synek.

Przeczytaj także: Jego żona odrzuciła synka z zespołem Downa, więc wziął opiekę na siebie. O tej historii mówi świat