Internauci szydzą z jej córki przez wygląd włosów i oczu. "Urodziłaś laleczkę Chucky"

2023-03-16 13:35

20-letnia Aliyah Lewis z Barry Island w Walii, jak wiele innych mam, uwiecznia chwile ze swojego macierzyństwa, publikując filmiki na TikToku. Na jej profilu główną gwiazdą jest jej kilkumiesięczna córeczka Arla. Niestety, przez nietypowy wygląd włosów i oczu, internauci szydzą z niewinnego dziecka porównując je do postaci z horroru.

Córka TikTokerki wyśmiewana przez internautów.
Autor: TikTok/ @aliyahlewisxx Córka TikTokerki wyśmiewana przez internautów.

Konto młodej mamy na TikToku cieszy się dużą popularnością. Jej profil obserwuje 236 tys. użytkowników, a jej nagrania zebrały łącznie 10,5 mln polubień. Niestety, internauci potrafią być okrutni, a w swoich komentarzach często nie przebierają w słowach. Tym razem padło na wygląd dziecka kobiety.

Chodzi o jej włosy i oczy, które wielu osobom przypominają tytułową postać z kultowego horroru "Laleczka Chucky". 6-miesięczna dziewczynka ma jasno-rude pasma, które są bardzo niesforne i odstają we wszystkich kierunkach. Do tego jej oczka mają bardzo jasny, niebieski kolor. Co na te komentarze sama mama Arli? Wciąż publikuje wizerunek córki, a niewybredne opinie sukcesywnie usuwa. 

Zobacz: Fantastyczny filmik z tiktoka pomaga kobietom urodzić. Widziałaś go już?

Najczęstsze błędy wychowawcze, które popełniają rodzice

Dowiedz się: “Złoty chłopiec” z TikToka jednych szokuje, innych zachwyca. “To nieodpowiedzialne” – grzmią internauci

Burzy rudych włosów malutkiej dziewczynki nie da się okiełznać. Część internautów, którzy nie silą się na głupie żarty z dziecka, sugeruje młodej mamie, że jej córka może być chora. Pod filmikami Aliyah pytają, czy Arla nie cierpi przypadkiem na "syndrom nieuczesanych włosów", ale jej mama zaprzecza. 

I rzeczywiście, włosy dziewczynki jedynie odstają jak naelektryzowane, a syndrom nieuczesanych włosów to rzadka choroba, która wygląda bardzo specyficznie. Jej objawem są jasne, suche, kręcone i poplątane włosy, które nie poddają się szczotce ani kosmetykom do włosów. Włosy Arli tak nie wyglądają. 

Oprócz zapytań o chorobę, część internautów zwyczajnie szydzi z niemowlęcia.

- Urodziłaś laleczkę Chucky - napisał jeden z internautów.

- Jest ładna, ale w tym konkretnym filmie lekko przypomina Chucky, choć jest urocza - skomentował ktoś inny nieco delikatniej.

- Jest w niej coś przerażającego - dodał jeszcze inny użytkownik serwisu.

Mama dziewczynki, mimo takich reakcji internautów twierdzi, że obydwoje z partnerem mają nadzieję, że włosy ich córki pozostaną takie przez całe jej dzieciństwo.

- To prawie jak jej własna mała osobowość - twierdzi TikTokerka.

Przeczytaj: Kolejny raz użytkownicy TikToka bawią się kosztem dzieci. Te żarty mogą skończyć się bardzo źle...