Joanna Krupa pokazała córkę tańczącą w deszczu. Internautów zaniepokoił pewien szczegół

2023-08-21 10:18

Po tym nagraniu wrzuconym na swój instagramowy profil, na Joannę Krupę spadła fala hejtu. Teraz mama małej Ashy kasuje komentarze internautów, które pojawiają się jak grzyby po deszczu. O co poszło?

Joanna Krupa z córką Ashą
Autor: Instagram/ @joannakrupa Joanna Krupa z córką Ashą

Od ogłoszenia przez 43-letnią modelkę separacji z mężem minęło pół roku. Joanna Krupa wraz z 4-letnią Ashą na stałe mieszka w USA, tam też wychowuje córkę wraz z jej ojcem na zasadzie opieki naprzemiennej. 

Po filmikach i zdjęciach, jakie publikuje gwiazda w swoich mediach społecznościowych widać, że stara się ona zapewnić córce możliwie jak najbardziej szczęśliwe dzieciństwo mimo rozstania rodziców. Nie brak w nim szaleństw, możliwości beztroskiej zabawy, bez wystylizowanych ubranek, czy pozowanych zdjęć. Ostatnio Joanna pokazała małą Ashę biegającą i tańczącą w deszczu. Jeden szczegół rozwścieczył jednak internautów. 

Dowiedz się: Jak rozmawiać z dzieckiem o rozwodzie? Przede wszystkim spokojnie i bez kłamstw

Łobuzy i Joanna Krupa o charytatywnej piosence

Dowiedz się: Jak pomóc dziecku pożegnać się z pieluszką w nocy? Cierpliwie i bez nacisku

4-letnia córka gwiazdy w pieluszce

Na uroczym filmiku Asha ma parasolkę, kalosze i biegnie po schodach, by bawić się i tańczyć w deszczu. Dziewczynka jest wyraźnie rozbawiona, ma na sobie tylko t-shirt i... jak dostrzegli internauci - pieluchę. Ten fakt spotkał się z ogromną krytyką ze strony użytkowników Instagrama. 

"Piękne dziecko. Ale czy dobrze widzę nadal chodzi w pampersie?" - czytamy w jednym z komentarzy, który został już usunięty.

"Mała ma 4 lata i nadal ma pieluchę, pewnie będzie bez jak przekroczy 10" - zauważyła inna osoba, której komentarz również nie jest już widoczny.

Joanna Krupa nie komentuje uwag swoich obserwatorów, ale konsekwentnie usuwa te, które odnoszą się do pieluchy małej Ashy. 

Joannę Krupę czeka drugi rozwód?

Joanna Krupa polskiej publiczności dała się poznać jako jurorka i gospodyni programu Top Model.

Modelka i prezenterka jest już po jednym rozwodzie. Jej pierwszym mężem był właściciel sieci klubów z  Miami, Romain Zag. Rozwód miał miejsce w 2017 roku. Zaledwie rok później gwiazda poślubiła amerykańskiego przedsiębiorcę Douglasa Nunesa. Para wzięła ślub cywilny i kościelny, a w 2019 roku przywitała na świecie córeczkę - Ashę. Po 5 latach małżeństwo ogłosiło separację. 

Przeczytaj: Lato to idealny moment na odpieluchowanie dziecka. Jak nauczyć malucha nocnikowania?